Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitnesstől fogyni fogok és...

Fitnesstől fogyni fogok és csontibb leszek, vagy izmot fogok felszedni és kerekedni fogok?

Figyelt kérdés
Újévi fogadalmam, hogy 5 kg-tól megszabadulok. Nem igazán tudom hogy kezdjek bele, de a nassolnivalókat/édességeket és az üdítőket örökre száműztem, illetve újsághirdetésben találtam fitnessórát, a következő mozgásformákkal: zsírégető, fogyasztó-kondicionáló, alakformáló, TRX, trambulin, callanetics-pilates és thai box. Fontolgatom, hogy heti három alkalomra beiratkozom. Emellett hetente kötelező úsznom az iskolával, és még van plusz három tesiórám is, ahol maximálisan szeretnék teljesíteni. Ezek így együttesen milyen eredményt hozhatnak?

2014. jan. 3. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az étrendedtől függ. Tömegnövelő étrendtől, ami kalória pluszt jelent és megfelelő tápanyagokat, izmosodsz. Szálkásító diétával pedig zsírt adsz le.
2014. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reggelire vagy nem eszek semmit, vagy szénsavas vizet iszok meg almát eszek. Ebédre két-három kanál leves, két-három falat a menzakajából amit a suliban hánynak elém. A délután folyamán megeszek egy narancsot, vagy még egy almát, vacsorára pedig egy szelet fehér kenyeret vajjal, felvágottal, sajttal, meg valami zöldséggel. Ez milyen étrend lenne?
2014. jan. 3. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok szakértő, de szerintem ez nagyon kevés kalória, kétlem, hogy bírnád vele a sportot.
2014. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó étrend ha szeretnél meghalni!
2014. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Öngyilkos étrend.


Két-három kanál leves, jézusom...


Sürgősen válts szemléletet, olvass sporttáplálkozástudományt, és mindenféle nőimagazint felejts el örökre!

2014. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Wash, a menzás kajából én is annyit eszem. De viszek magammal rendes kaját.

Kérdező: Kötelező neked a Sárga Kapszula c. könyv elolvasása

2014. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!