Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék Gyorsan meghízni...

Hogyan tudnék Gyorsan meghízni? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves vagyok,55 kiló.Tudom ez iszonyat kevés. Hiba eszem sokat, napi 3000 kcal kb amit megeszek egy nap. Mivel az iskolában nem eszem annyit, ott álltalában 15:00kor végzek, így csak itthon tudok enni. Gyorsan kellene híznom 60-65 kilóra, mivel el akarok járni edzeni, de ilyen vékonyan nem akarok. Csak az írjon, aki tud valami értelmeset mondani.Köszi

2014. jan. 8. 16:57
 1/2 anonim válasza:

Egy nő napi kalóriaszükséglete kb 1500-2000/nap. Te ezek szerint csak este többet eszel, mint kéne. Nem tudom, nem rossz a számításod??

Amúgy meg gyorsan nem lehet hízni, ez csak lassan megy-hónapok alatt.

Nyugodtan elkezdhetsz edzeni, ha úgy érzed, hogy sovány vagy, mert így nem csak hájasodni fogsz, hanem izomzatot fogsz felszedni(és az sokkal jobb, mint a zsír).

Amúgy meg az is lehet, hogy vmi problémád van(rossz felszívódás vagy pl pajzsmirigybetegség, stb) vagy csak szimplán genetikailag nem tudsz hízni.

2014. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szüleim is idegeskedtek ezmiatt.Elmentünk az orvoshoz evvel 1 éve, vérvétel stb. Azt mondták semmi bajom,egészségesebb vagyok mint a korosztályom fele.Ezt mondta az orvos. Ahogy mondtad,elég lassan hízok de nem látszik, mert magas vagyok. Azért akarok hízni elsősorban, mivel tetoválást is szereték, meg persze nem kell annyi ideig keresnem jó ruhát ami nem esik össze rajtam. Edzeni ezért nem akarok, mert azzal szerintem még lassabb lenne a hízási folyamatom.
2014. jan. 8. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!