Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondják az orvosok,...

Miért mondják az orvosok, hogy káros a Rubint Réka féle torna?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondanak azok sok butaságot.
2014. jan. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert az orvosok elég nagy része sportellenes, azt hogy miért nem tudom. É amikor 130 kiló voltam, elég gyakran jártam orvoshoz, azt javasolgatta fogyjak le, amikor elegem lett, és elkezdtem edzeni, 40 kiló mínusszal látott legközelebb, és mit mondott? Ezt hagyja abba, mert a súlyzós edzés káros, visszakérdeztem, hogy az 60 kiló túlsúly nem az? Akkor voltam nála utoljára.
2014. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"RubintRéka féle torna"


Sok sz.ar edzés van. Csinálj jót, az orvosok pedig csak "szakemberek", de nem a mi világunkról van szaktudásuk, hanem egy elméleti világról, ami más mint a miénk.


De tényleg simán találsz jobb edzést, mint az RR tornák. Akár csak jobb edzők torna videóit.

2014. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na hát hogy pont erre azt mondaná valaki, azt már tényleg nem értem. Mondjuk szerintem azért káros csupán, mert időpocsékolás és az idő pénz, vannak effektívebb sportok is nála.
2014. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kíméli az ízületeket - sok benne az ugrálás, ami nagy túlsúly esetén bizony rossz hatással van a térdekre, bokákra.
2014. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!