Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lesz valami változás?

Lesz valami változás?

Figyelt kérdés

74kg vagyok és 172cm, hetente 3x karatézom és ha emelett esténként elkezdek futni nyárra ez mennyire fog meglátszani?

15/L



2014. jan. 5. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az étrend fontosabb volna, ha változtatni óhajtasz a testeden.
2014. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ddark-nak igaza van, a kajáláson is sok minden múlik. Oda kell figyelned a széndidrát és zsír mennyiségre, amit eszel. A futás amúgy jó, a karate ilyen szempontból kevésbé. Valami kardio edzés lenne az igazi...


Amúgy havi 2-3 kg leadása az ideális, ha gyorsabban veszítesz testtömeget, az nem nyerő, nem egészséges, sőt lehet könnyen vissza is szeded, ha olyan alkat vagy. Szóval nyárra 10-15 kg-ot lehet ledobni, ha komolyan gondolod a fogyást.


Viszont 15 évesen szerintem még a 74 kg is jól állhat rajtad, és az sem teljesen mindegy optikailag, hogy a zsír alatt milyen izomzatod van.

2014. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a karatét nem igazán a fogyás miatt csinálom csak egyszerűen szeretem és kikapcsol...nem vagyok igazából kimondottan kövér de lehetnék vékonyabb, persze a kajálásra is oda fogok figyelni:)
2014. jan. 5. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
ddrake vagyok, amúgy azért (nem sértésből) de 172-höz a 74 kiló már kicsit nagy lánynak, persze valakinek bejön. Szálkásító diétára hajló étrend és aerob edzés jó volna, persze lehet kardió is, csak lehet elszlopál egy kis izmot.
2014. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!