Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdjem az instanity-t?

Elkezdjem az instanity-t?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert ugye ebben a programban 6 napot kell dolgozni és 1 nap pihenő van, és olvastam hogy nem szabad hogyha egy héten 6-7 napot mozogsz túledzettség léphet fel és ezt nem akarom..akkor most csináljam öt napig?? Vagy hogy?? És hogy én 17 éves vagyok és lány az állóképességem közepes de egyre jobb mert egy héten 3szor-4szer tornázok itthon..és nem csak kardiózok és egy héten 1szer-2szer futok is. Ehhez túl fiatal vagyok vagy nyugodtan belekezdhetek? És ha lenne valaki kedves valami étrendet is ajánlana? Hogy mit egyek sokat és mit nem? Azt tudom hogy csirkemell meg fehérje meg ilyenek. És a fehérjepor turmix? Nem akarok olyan gigamega izokat csak kis szépeket:DD [link] ilyesmi vagyok vagy lehet h egy kicsit vékonyabb és ilyesmi szeretnék lenni: [link]

amúgy olyan 154/55 cm vagyok kb és 46 kg



2014. jan. 11. 09:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!