Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzési formákat tudtok...

Milyen edzési formákat tudtok amihez nem kellenek gépek és konkrét pénzkidobás?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok , 53kg 183cm szemüveges, szinte utálom magam mert a természetem olyan hogy 1 kajával jól lakok vagy 5óráig. Nagyon szeretek edzeni,úszni,focizni,bicózni összefoglalva sportolni. Szeretném ha lenne rajtam úgy mond izom, nem kell hogy szálkás, főleg mell, kar(alsó kar), láb.

Nincs nagyon sok időm edzeni, ha van akkor úgy edzek hogy megölöm magam mert tudom hogy nincs sok időm rá. Olyan edzési formákat , eszközöket szeretnék végezni amihez nem igényeltek ezek az úgymond gépek, hogy ne kelljen eljárnom a haveromhoz vagy fitnessbe. Van otthon Kettlebell-em kettő 5kg.... ,boxzsákom.. és még haver mondott olyat hogy szedjek tömegnövelőt..



2014. jan. 14. 23:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet furán értetődik de úgy értem hogy ne kelljen máshoz vagy számomra idegen közösségbe járnom, mert pld én elmegyek futni ahova kell vagy ilyesmi.
2014. jan. 14. 23:28
 2/7 savanyújóska ***** válasza:
Calisthenics. Viszont ahhoz nem kell tömegnövelő, és ha elkezded, akkor láss túl a fegyencedzésen, mert maga a dolog kicsit régebbi annál. Ilyesmivel foglalkozik még a Meztelen harcos c. könyv szerzője is. (Kettlebell-el is.)
2014. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ahhoz, hogy valami épülni tudjon, építőanyag kell hozzá. Ez az izom esetén a kaja. Nem eszel rendesen, akkor nem fog izom épülni rajtad, hát nincs miből. Csinálhatod a kettlebellt, fegyencedzést, bármit, akkor sem fog rajtad izom épülni rendes kaja nélkül. A tömegnövelőnek nincs értelme, ha az alap táplálkozásod egy nagy nulla.

Amihez kevés idő kell és keményen megmozgat, az a crossfit, de ahhoz kell terem, viszont egy fél órás edzés is nagyon durva.

2014. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend mehet nyugodtan, de tömegnövelőt én nem ajánlok, mert az csak egy cukorkupac.
2014. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

CrossFit felejtős, mert a városomban nincs rá igény, és nem is tudom hogy ilyet hol tudnák megvalósítani.


Ez a Calisthenics és fegyencedzés jónak is tűnik.

Már csak annyit kérnék tőletek hogy mit adjak meg magamról hogy állítana valaki nekem össze egy táplálkozási programot vagy mit vagy milyen tömegnövelőt vegyek mikor vegyem be. Kb Hánykor milyen félét étkezzek? Őszintén szólva az otthoni hűtő is nagy szerepet játszik hogy nincs erre igény. Mert ami ott van kaja olyan hogy 3 napja megvan de megmelegítik, az egész család bírja enni de én nem.

2014. jan. 15. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:
te is tudsz sütni, nem...?
2014. jan. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aikiboxer ***** válasza:
Töltsd le a Sárga kapszula című könyvet, abban benne vannak az alapok. Ha nem akarsz nagyon tudományosan étkezni, akkor egyél meg naponta minimum 3 egész csirkecombot sütve, vagy 400-500g csirkemellett; mellé minimum fél kg zöldséget nyersen vagy párolva; szénhidrátnak pedig vagy főzz rizst, vagy süss magadnak teljes kiörlésű kenyeret ha van kenyérsütőgépetek. Egyszerű mint a faék és sokkal finomabb, mint amit a boltban lehet kapni.
2014. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!