Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúknak gáz a yogázás?

Fiúknak gáz a yogázás?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete kezdtem el, de titokban, mert nem tudom hogy, hogy fognak rá reagálni.

2014. jan. 16. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ahova én jártam jógázni, oda is jártak férfiak.

Ha fiatal vagy, biztos lesz pár osztálytárs, haver, akik majd beszólnak, de szerintem inkább csak viccelnek majd, nem azért, mert gáz lenne.

2014. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokak számára ez nem megszokott dolog valahogy meg is értem hogy beszólnak, de nem kell ettől félned ha rájönnek hogy te jársz ne titkold mert annál rosszabb, egyszerűen ne foglalkozz azzal mit mondanak mások téged ez köt le, ezt szereted akkor mások véleménye miatt ne utáld meg.
2014. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hiszen a legnagyobb jógamesterek mind férfiak voltak. Lásd Swami Maheshwarananda, a kedvencem :)
2014. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erről rögtön Mel Gibson jutott eszembe, a Mi kell a nőnek c. filmben.

Dehogy gáz. A yogát sok szerzetesrend is használja, különösen ázsiai térségben. És ezekben a szerzetesrendekben nincs nő.

A yoga segít harmóniát teremteni test és lélek között.

2014. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

De miért is érdekel, hogy mit gondolnak rólad mások??

A legtöbben összecsinálnák magukat egy-egy komolyabb gyakorlat alatt.

2014. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor ha magyarázkodsz,vagy mentegetőzöl miatta.

és ki fog rá reagálni,ezt nem is értem?

vagy csináltatni fogsz egy pólót ilyen felirattal-én jóga órára járok.

amúgy meg minden dolog a tálalástól függ.

ha látják rajtad,hogy valami kínos neked,azt valaki forszírozni fogja azonnal,mert gyengeséget szimatol jogosan.

ha viszont erényként és büszkén vállalod a választásaidat,döntéseidet,akkor kevésbé fognak megkérdőjelezni bármiben is.

ha egy erős jellem értéket demonstrál az vonzó és érdekes.

ha meg egy nyámnyila tutyimutyi kezd el mesélni a dolgairól,nem érdekel senkit,vagy kiszívják a vérét és meg is érdemli,mert mentegetőzik,kételkedik önmagában és a választásában.

2014. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!