Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelés, étrend, edzéster...

Tömegnövelés, étrend, edzésterv. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az ezredik ilyen kérdés, de kérlek ne hurrogjatok le.

Szóval napi szinten eszek párolt zöldséget, rizst, csirkemell filét.Nassolok is szemét kaját is bizonyos mennyiségben, ha jól esik.

Fő célom 3kg hízás lenne, főként izom formájában a fenekemre.Tudom, nincs irányított hízás-fogyás, de azért inkább a fenekemet dolgoztatom meg, hátha..:)

A hízás nem nagyon jön össze, inkább fogyok mégha az edzést ki is iktatom, mert nem tudom felnyomni a kalóriabevitelt, mert se kedvem se időm nincs annyit enni.Valaki írna egy étrendet konkrét(!) adagokkal, hogy miből mennyit kéne ennem? Fehérjéből vagy ch-ból többet? Plusz a fegyencedzést elkezdjem már most, vagy csak a súlynövekedés beindulása után?


2014. jan. 16. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor eddig milyen edzést csináltál, ha nem azt? Futkostál,dvd-re ugrabugráltál? Mert akkor jó, hogy nem jön a tömeg. Amúgy írhatnak itt étrendet, de ha nincs kedved az evéshez akkor minek? Én nagyon nehezen hízó alkat vagyok és minden nap küzdök az evéssel, de ez van. Nem hagyom abba azért, mert "nincs kedvem".
2014. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!