Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saucony grid ignition 4 vs...

Harangozó Gábor kérdése:

Saucony grid ignition 4 vs saucony progrid kinvara 2?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb futócipő? betonra kellenek normál lábállásra és csak hobbi futás hosszútávra de nem verseny cipő lesz :)

2014. jan. 17. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A családban nálunk 4 Saucony van. Mindegyik vásárlása majdcsak egy órán át tartott, mire minden alkalmas cipőben toporogtunk egy kicsit. Minden cipő egy kicsit más, a kérdést az dönti el, hogy melyik a legalkalmasabb a Te lábadra, mert hogy minden láb is más, még a bal és a jobb lábad is különböző...

Szóval nem tudod kikerülni a bolti próbálgatást hiába mondunk mi bármit. Én úgy mentem oda, hogy gőzöm sem volt melyik lesz a befutó. Próba, próba, próba aztán lett a Jazz 15. Bevált, már 1300 km-nél járok és még egyben van, soha semmilyen ízületi problémát vagy túlzott fáradást nem éreztem benne, ellentétben a Nike elődjével.

2014. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A próbával az a baj h békéscsabai vagyok itt pedig nincsen saucony bolt a tudtommal :/
2014. jan. 18. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!