Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehetek...

Mennyi idő alatt lehetek ilyenből ilyen alkatú? 20L

Figyelt kérdés

Ma kezdtem: minden páros napon 2 óra konditerem, minden páratlan napon 2 óra úszás. Emellett fehérjedús, szénhidrátszegény táplálkozás. (napi kb 1200 kcal) Kb mennyi idő kellhet egy ilyen változáshoz?

Ilyen alakom van most: [link]

Ilyet szeretnék:

[link]



2014. jan. 19. 20:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ez most csak valami vicc ugye? Az első képen, amin állítólag ilyesmi alakod van egy sokkal jobb nő van, mint a másodikon. De ha komolyan veszem a kérdést, akkor a tanácsom: edzened nem kell, viszont ne egyél semmit, néhány hét és olyan leszel, mint a második képen.
2014. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Most nem az volt a kérdés,hogy menyikük a jobb nő, nekem is jobban tetszik Palvin Barbi, szebb az arca stb.. De ha csak a testet figyeljük, a 2. képen egy sokkal tónusosabb izomzatú, fittebb nőt látni. Szeretnék olyanná válni.
2014. jan. 19. 20:47
 3/24 anonim ***** válasza:
Tehát akkor rosszabbul akarsz nézni, mint ahogyan most kinézel, szuper. Mellesleg nem durva kicsit Pavlin Barbi fotóját idetenni, ilyen vagyok címmel. Gáz a második nő, nem izmos, csak gebe, ehhez fogyókúra kell.
2014. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Te mennyire vagy ostoba? Mondjuk 53%os válaszadással képzelem.. :D Figyelj, direkt hangsúlyoztam, hogy ALAKRA vagyok ilyen és hogy vonatkoztass el a modellektől... egy sima 58 kgs lány vagyok. Nem, szerintem nem durva, hogy egy 58 kgs alakot tettem ki.

Istenem, segíts... -.-

2014. jan. 19. 21:03
 5/24 anonim ***** válasza:
Nagyjából 3-5% lehet közöttük a testzsír különbség,ezért ha mindent jól csinálsz 6 hét alatt össze lehet hozni ennyi csökkenést.
2014. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ez itt a gyakorikérdések.hu, azért írunk ide kérdést, mert választ akarunk kapni, ha valaki foglalkozik, az amúgy totál barom kérdéseddel, annak inkább örülj, ahelyett, hogy ilyen hangnemben válaszolsz. a százalékot egyébként épeszű ember nem nézi ezen az oldalon, mert pl. itt vagy te tiszta tuskó vagy és jól lepontozol, hát ennyit a százalékról. Egyáltalán nem hangsúlyoztad, hogy vonatkoztassunk el a modelltől, olvasd el legalább azt, amit ide írtál: "ilyen alakom van most". És akkor én vagyok az ostoba? :) Azért hidd el, hogy sok 58 kilós lány van és nem mindegyik ugyanúgy néz ki. Na részemről ennyi időt pazaroltam rád. Remélem kapsz majd valami tuti jó tanácsot valakitől, esetleg vele beszélhetsz kicsit normálisabb hangnemben is, ha már te kérsz szívességet.
2014. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hiába vitatkozol, kérdező, az elsőnek van igaza. Úgy látszik, neked kevésbé van jó szemed ehhez. Alig van különbség a képek között, de ami van, az az, hogy Palvinnak egyértelműen több valamivel az izma, talán még a testzsírja is alacsonyabb, bár ez izmosság esetén mindig ellensúlyozódik. Pont hogy neki van tónusosabb izomzata. Tehát összességében Palvinnak van jobb teste. A másik szerintem tényleg nem sportol, legalábbis izomépítő edzést biztos nem, és nem is eszik. Ha olyan akarsz lenni, csak ennyit kell követned, de ez nem mindenkinél válik be. Szerintem többet érnél egy kis saját súlyos, vagy akár súlyzós edzéssel.
2014. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ne mond már hogy ilyen negatív változást akarsz. A második csaj hogy lehetne tónusosabb izomzatú ha nincs rajta izom? Ott nem izmot látsz hanem szimplán bordákat. Nézd meg a lábát, karját. Mi azon a tónusos?

Félre ne értsd a második is jól néz ki de messze van Palvin Barbitòl.

Az alakja, arca mindene szebb.

2014. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, hogy mennyit edz Sara, ugyanis figyelemmel követem. Rengeteget boxol, fut, úszik. Ezzel szemben Barbi alig sportol, ezt több interjújában is elmondja. Szóval ti látjátok rosszul :) Na mindegy, vonatkoztassunk el a képektől és csak a kérdést nézzétek. Ilyen munka mellett mennyi idő után változik a test?
2014. jan. 19. 21:32
 10/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem boxol de jobb alakja van.
2014. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!