Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik mozgásformától lehetek...

Melyik mozgásformától lehetek hajlékonyabb?

Figyelt kérdés

Balett mondjuk kilőve, halandóknak való sportot keresek.:D Már két éve pilatesezek, már 4 hónapja legrosszabb esetben minden második nap 1 órát, de elhanyagolható, amit a hajlékonyságomon javított...


Lehet, hogy a 15-20 fokos gerincferdülésem is ludas a dologban...

Leginkább az zavar, hogy a térdemet sok helyzetben nem tudom egyenesen tartani. (Pl. ha zárt lábakkal csak le kellene hajolni megfogni a lábujjaim, nem megy anélkül, hogy ne kellene behajlítanom a térdem.


Előre is köszönöm a válaszokat!


23 éves lány vagyok, nem tudom, ez számít-e.


2013. nov. 10. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Jóga.
2013. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Futás. Előtte és utána nyújtasz. Nekem bevált.
2013. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jóga (=nyújtás).
2013. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hatha jóga.

amit meg írsz előrehajlást,ott be is kell hajlítani a térdet minimálisan,mert az elsősorban egy gerinc nyújtó gyakorlat,arra kell koncentrálnod közben,nem a térdhajlatod,lábbicepszed feszülésre.

ha már elég rugalmas és erős a gerinced,akkor megspékelheted a nyújtott lábas változattal.

2013. nov. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!