Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kézenállás van a suliba, és...

Kézenállás van a suliba, és kb. csak én nem tudom megcsinálni Segítség?

Figyelt kérdés
Nem bírom, hogy mindenki engem piszkál miatta. Elmondanátok, hogy kell csinálni, mire kell koncentrálni, illetve, hogy hogy higgyek magamba?

2014. jan. 22. 17:22
 1/3 anonim válasza:
hát..én 16 évesen sportsuliba járok, és még mindig nem tudok kézen állni.:DD úgyhogy ez a kérdés engem is érdekel.
2014. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jútyúbba írkáljad béfelé, hogy handstand tutorial!


Fontos, hogy szánj rá sok időt, gyakorold, és mikor már nem érzed, hogy jobban menne, akkor 10-15 percet pihenj, csinálhatsz bármi mást, majd a szünet után újra kezdd el (legtöbb esetben ilyen kis szünet után jobban fog menni) gyakorolni addig, amíg újra nem érzed, hogy már csak stagnálsz. Ezt a ciklus nyomd le legalább ötször, és akkor relatíve gyorsan fogsz fejlődni. Sok sikert!

2014. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

minden nap kellene gyakorolnod fal előtt.

leraksz a földre egy órát úgy,hogy a két kezed között legyen.

a segítő ott áll melletted,leteszed a kezed a talajra,fellendülsz a segítő meg fogja a lábad amikor már fent vagy,nem beszélsz nem röhögsz gyakorlat közben.

leereszted a fejed,hogy ne feszüljön a tarkód,a légzésedre koncentrálsz és nézed a másodperceket az órán.

minden héten emeld 10 másodperccel a tartás idejét másfél két percig.

kezd 5x10 mp-el.

ha nem a félelem és a koordináció a problémád,hanem egész egyszerűen nincsen erőd hozzá 5 mp sem,akkor egészen más dolgok kellenek.

ha rettentő félelmed van,plusz gyenge is vagy hozzá,akkor van még a székes változat,amikor egy széken van a lábad közben és úgy tartod magad-

[link]

így sokkal könnyebb,mert a súlyod egy része a széken van.

a szék a falnál,hogy ne csússzon hátra.

és gyakorolhatnád a fejen állást is falnál,hogy ne legyen szokatlan a fordított testhelyzet.

2014. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!