Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt hogyan tudnám megcsinálni?...

Ezt hogyan tudnám megcsinálni? Milyen izmot fejlesszeek hozzá, és hogyan gyakoroljak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=loszrEZvS_k

15/L a kézesállós rész kéne.

már tudok kézanállni, tornásztam 5 évig. meg spárgát le tudom nyomni, szoval egész hajlékony vagyok



2013. márc. 17. 20:24
1 2
 1/12 poiu ***** válasza:
Ez jóga. Amúgy szerintem meg tudod csinálni - az elv az, hogy ami nem megy egyből, bontsd le lépésekre. De minek? Ha jógázni akarsz, jógázz. Mi a célod? 15/L kell legyen valami célod az életeddel.
2013. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem a jógáról van szó, hanem nagyon tetszik ez a mozdulat. probálgattam,de ugy érzem nincsen bennem akkora erő, hogy felemeljem a lábamat:/
2013. márc. 17. 20:31
 3/12 poiu ***** válasza:
Van benned akkora eró, zzzzzzzzzzzummmmmmmmm van benned akkora erő. Hányadik mp-nél akadtál el?
2013. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hatásos videó,nem csodálom,hogy tetszik.Nekem is nagyon bejön.Ha ez jóga akkor valami felsőfokú változata.

Egyértelműen a karizmokat kell fejleszteni,de őrületes egyensúlyérzék is kell hozzá.Az az öt év torna jól fog jönni,mert legalább megvannak az alapok,de így is nagyon kitartóan kell próbálkoznod,hogy sikerüljön.A videóban szereplő szépség olyan természetesen csinálja,hogy szerintem egészen kislány kora óta tudja.

J.Lo csinált hasonlót a Gengszter románcban,persze nem ilyen profin,de azt is nagyon jó volt nézni.

Gyakorolni,gyakorolni,gyakorolni.

2013. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem semmi videó.

ezek nagyon komoly erőmutatványok.

2013. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nah,rányomtam a küldésre.

szóval a fitnesz versenyző csajok,akik ilyen szinten tolják ezeket-

[link]

de ha tornász vagy,akkor meg mi a kérdés amúgy?

ott is mennek ezek nem?

2013. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A fitneszes lányok mindent lendületből csinálnak,egészen más hatást vált ki mint a jógás videó.A jógás csajszi hihetetlenül szexi,sokkal több benne az elegancia.
2013. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én közel sem vagyok ilyen ügyes:/ tornán addig eljutottam, hogy tudtam bógnizni , hidazni, kézátfordulni, de semm extra nem nagyon tanultunk ilyesmi gyakorlatokat
2013. márc. 17. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kevesen vannak akik ilyen ügyesek,egy részét megtanulhatod,de ezt a produkciót egy az egyben lemásolni nem lenne kis teljesítmény.
2013. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azért nem 2 hét, amíg erre a szintre eljut valaki. Évek gyakorlása kell hozzá. csak szólok.
2013. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!