Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A katonák a testépítőkhöz...

A katonák a testépítőkhöz viszonyítva mennyit "gyúrnak", edzenek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 23:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát azért ugye tudod hogy az hülyeség, hogy egy testépítő nem tud lefutni 5 kmert? letudna, csak nem nagyon futnak, mert azzal izmot vesztenek, az átlag aki hobbi szinten gyúr de normálisan csinálja, az is lefut 5kmert sztem, én 86 kg vagyok 9%os testzsírral de bármikor lefutok neked 10 km-t is akár. Néha érrendszerre is kell gyurni, ennyi.
2010. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
35%
A testépítők csak kigyúrt majmok ami sztem nagy csúnya a katonák viszont erősek is. Egy katona ad egy őállast a testépítőnek tuti kifekszik ennyit erről ;D
2010. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy katona kb lefo*ná a bokáját ha ilyen súlyokat kellene megmozgatnia:

http://www.youtube.com/watch?v=RsvHCQxjMhg

Erő szempontjából a testépítők sokkal erősebbek. Egész nap fehérjét esznek fehérjével és szénhidráttal, vitaminokkal, aminósavakkal. Tömik magukba az építőanyagot és az építéshez szükséges energiát. Nehogy már azt mondja bárki is, hogy ha összehasonlítunk egy katonát és egy olyan szervezetet amelyiknek nincs más feladata mint elérni végső teljesítőképességének határait, a katona lenne az erősebb. Gondolkozzatok..

2010. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A tűrőképességről még annyit mondanék, hogy a bodybuilderek alap mottója: "NO PAIN, NO GAIN!" Vagyis nincs szenvedés, nincs gyarapodás. Ha ránézel egy az előzőleg belinkelt filmben szereplő testépítőkre akik már 16-20 éve üvöltenek a mázsák alatt nap mint nap...Nah ez a nem mindegy.
2010. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tökjó, hogy a legtöbben nem a kérdésre válaszoltak, hanem elelmélkedtek rajta, hogy melyik a jobb:D

Na most katonákból van rengeteg féle, ahogy van olyan testépítő is aki keményen dolgozik meg van olyan is aki felvizezi az izmait.

Egy katona lehet csak addig edz amíg a kiképzése tart, de lehet, hogy elő van neki írva, hogy készenléti időben bizony órákig eddzen.

És az is igaz, hogy nem arra készítik fel magukat, hogy negyedtonnákat emelgessenek hanem arra, hogy egy átlag 60kg-os felszerelésben meneteljenek fussanak kússzanak másszanak, vagy ha kell, pluszba vigyenek sebesülteket.

A tűréshatárokról meg annyit, hogy nem arról szól, hogy oké hogy no pain no gain, de azért ezt mégse úgy kell csinálnod, hogy közben valaki az edzőteremben lövöldözik rád, vagy ellenőrizned kell a gépeket nehogy alá legyenek aknázva:D Én is szoktam edzeni és főleg lábedzésnél tudom, hogy tud fájni, de a konditeremben amikor úgy döntesz csinálsz egy plusz szettet az nem olyan döntés, hogy az életed múlik rajta, a katonákat meg - normál esetben - fel kell készíteni arra, hogy olyan helyzetbe kerülhetnek, ahol a legapróbb döntésükön is az életük vagy a társaik élete múlhat. Most a konditerembe te valószínűleg nem fogod folytatni a súlyemelést ha melletted a haverodnak szétrobban a feje...

2017. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!