Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futástól "eltűnhet" a...

A futástól "eltűnhet" a mellem? XDDD

Figyelt kérdés
Tudom, elég fúrcsán hangzik a kérdés.. 16 éves lány vagyok. Van egy kis túlsúlyom. Változtatni szeretnék.. Úgy gondoltam elkezdek futni. Viszonylag nagy mellem van és nem szeretném, hogy bármi történjen vele.. pl. kisebb legyen, mert igazából a mellünkön is van zsír és ha azt lemozgom akkor kisebb lesz.. vagy nem? Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ha megmondjátok, hogy ez hogy is működik, akkor nem rágo rajta tovább magam :D Ha nem alaptalan amit mondok és tényleg kisebb lesz, akkor adjatok tanácsot, hogy ezt mivel tudnám kiküszöbölni. :) Köszi előre is a válaszokat! :D Szép napot!

2014. jan. 24. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

1. nincs fogyasztó edzés, nem lehet 'lemozogni' zsírt


2. szálkásító táplálkozás van


3. ha fogysz, mert az étkezésed ezt lehetővé teszi (nem mert éhezel, hanem mert nem idézel elő gyulladást, zsírosodást az ételeiddel, tehát akkor lefogyhatsz az egészséges zsírszintedre) akkor a melled is fogyhat, valamennyit. senki sem tudja, hogy ez hogyan érintené a melledet, mennyit változna.


Küldhetsz képet, és adhatunk szubjektív értékelést, hogy most milyen vagy, szerintünk milyen lenne ha fogynál.


És még talán olyan is lesz, aki randira hív, ha tényleg jók a melleid! : ))))

2014. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

nincs helyi zsírégetés, nem tudsz csak innen vagy onnan fogyni, tehát ha fogysz, akkor mindenhonnan, így a melledrõl is.

Ezt mint tipikus pasi mondom, nem kell a nagy cici senkinek, hq az nem feszes, márpedig egy zsíros cici a te korodban még lehet dekoratív, de egy pár év múlva már nem áll jól rajta a felesleg.

2014. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Galaxis. ***** válasza:
100%

Nyugodtan elmehetsz futni. Semmi hátrány nem fog érni azon kívül, hogy leadsz pár kilót :)

Persze akkor a kajálást is figyelni kell!

2014. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha fogyni szeretnél a kajádon IS változtatni kell, az a lényege az egésznek! Csak a futástól nem megy le se a melled se a zsír , a megvont szénhidráttól viszont igen, fog fogyni a melledből is .
2014. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 éve futok , a mellméretem (70D)ugyanolyan maradt. szóval nyugi!

21/L

2014. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha rendszeresen sokat futsz akkor csökkenhet a méreted, nem nőhet tovább. De ha csak néha kocogsz egy kicsit nem lesz nagy változás a mellednél.
2014. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondom, hagyd a fenébe a fogyást/futást, egy szép nagy mell sokkal sokkal többet ér, ne kockáztass!:)

F24

2014. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nőknél ez máshogy működik, ők hormonálisan mellre és fenékre teszik a zsír egy jelentős részét. Nem hinném, hogy emiatt eltűnne. Kisebb lehet valamivel, de jelentősen talán csak éhezéstől.
2015. márc. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!