Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon végezhető harcművészet/...

Otthon végezhető harcművészet/önvédelem?

Figyelt kérdés

Pár hete megvert egy fiú. Az eset után a bátyám elkezdett jobban figyelni rám, de nem szeretnék tőle függni, hanem magamat akarom megvédeni. Milyen gyakorlatokat tudnék otthon betanulni, ami segíthet megvédeni magam?

köszönöm

22/L



2014. jan. 30. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

maximum azt,hogy egy csillag csavarhúzóval addig döfsz,amíg görcsbe nem állnak az izmaid.

ezt gyakorold minden nap heavy metál zenére.


és azért a csavarhúzó,mert akkor ki tudod magyarázni az eltervezett szándékot,plusz nem minősül fegyvernek.

2014. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kicsit mesélnél jobban a körülményekről, ki hol mikor hogyan vert meg?


nekem van pár tippem, de kérdés hogy egyáltalán van-e hozzá érdeklődésed, tehetséged.

2014. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rövidtávfutás, bár ahhoz is ki kell menned, úgyhogy mégsem.
2014. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi

hát kollégiumi közös fürdőszobában épp fogat akartam mosni, mikor bejött egy fiú. Megparancsolt "vmit", h tegyem meg, de én nem tettem, mire ő feldühödött és a fejemet nekib****a a falnak. A fal csempézett és nagyon kemény. Egy kisebb agyrázkódás, orrvérzés lett belőle és egy kék folt a fejemen, púppal.

Elfutni el tudtam volna, mert sokat futok, de akkor nem számítottam rá, h megtámad, azt hittem, csak viccből kér tőlem olyat.

2014. jan. 31. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig gondolhattad,hogy nem levegőzni vette elő.És mi lett utána?
2014. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést a rendőrségen ez nagyon durva!!!!!
2014. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha nem teszed lehet ,hogy máskor veled meg is teszi amit akar aztán másik lányokkal is.

Legyél hős jelentsd fel!

2014. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Feljelentéssel mit ér? Gyerekcsínynek minősitik és max egy éjszakát tölt a rendőrségen, utána taxiként funkcionálva a rendőrség még haza is vinnék kocsival.

otthon végezhető harcművészet, csak akkor van, ha a mester külön el megy hozzád oktatni. De ilyen meg nem nagyon van. Úgyhogy a legegyszerűbb, ha keressel valamilyen harcművészeti edzést és elmész arra.

Addig meg szépen elmész a koli vezetőjéhez, elbeszélgetsz vele, hogy vagy azonnal kitiltsák élete végéig a srácot, vagy szépen megkeresed a médiát, és külön megemlíted majd, hogy nem tettek az ügy után semmit se. Meg említsd meg az összes fiú ismerősödnek, hogy mit csinált veled (azt is, hogy mit kért tőled), és kérd meg őket, hogy beszélgessenek el vele.

2014. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A kolit azóta elhagytam és albérletbe költöztem, mert nem bírtam volna a ott maradni, tudván, h egy folyosón vagyunk és a szobán kívül mindenünk közös. A fiú igazából 24 körüli, nem tudom pontosan, (volt szobatársam mondta) de elég régóta van már ott (negyedikes) és elég terjedelmes baráti körrel bír, akik szépen melléje állnak ha kell....

De köszönöm a segítséget, akkor elkezdek kutatni jobban vmi oktató után.

2014. febr. 1. 18:11
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemi erőszak/fajtalankodás kísérlete és testi sértés egy nő ellen.Ezután hányan állnának már mellé?Erősen túlbecsülöd a barátait.
2014. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!