Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot érdemes elkezde...

Milyen sportot érdemes elkezdenem 16 évesen? (lent több)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,már sok mindent kipróbáltam de egyik sem fogott meg igazán és nem találom azt a sportot aminél szívesen maradnék. Szeretek táncolni és szeretem a hajlékonysági,nyújtási feladatokat. A modern táncot már nem érdemes elkezdenem pedig tetszik..és nem is indítanak szerintem a korosztályomnak megfelelő csoportot...szeretnék saját korosztályom beliekkel lenni?!
2014. febr. 2. 17:42
 1/4 Hidraulika válasza:
Thai box !:)
2014. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pankráció.
2014. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de a box valahogy nem vonz :D
2014. febr. 2. 18:01
 4/4 Linus23 válasza:

Szia,


Szinte vegtelen lehetoseged van! : )

Labdajatek erdekel?

Vagy pl. a kuzdosportok?

Erosodni szeretnel, vagy csak jot mozogni?

Milyen rendszeresseggel sportolnal?

Hol laksz?


Ha pl. szeretnel versenyekre jarni, erdemes olyat valasztani, amit meg kevesen csinalnak itthon (pl. tamburello, vizihoki, musicaltanc, floorball, speedminton, vagy akar a roplabda).


Nezz kicsit korbe a neten, vagy menj el egy sportagvalasztora, ott rengeteg dolgot kiprobalhatsz... (majus, szeptember).

2014. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!