Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a Bet365?...

Miért csinálja ezt a Bet365? (több probléma is van, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Apám nagy lelkesen felregisztráltatta magát a Bet365-re, általam. Mindent rendben csináltunk, 5000 Ft-okat töltöttünk fel az egyenlegére, a bankszámlánkról (az ő nevén van) le is vették az összeget. A postai úton levő azonosítás rendben megtörtént. Más nem, mert nincs útlevele, így azt nyilván nem is tudtuk megadni, de már kértem telefonos azonosítást is, vagy mit.

Vesztett is, és nyert is már többször (kisebbet, de többet is 6000 Ft körüli összegeket) és vasárnap panaszkodott hogy már csak 45 Ft-ja maradt, pedig nem történt kifizetés. Próbáltam utánanézni a profilján, nem találtam a nyomát a hirtelen lenullázódásnak. Tegnap megint tettünk rá 5000-t, rá is került az egyenlegére, de ma az is eltűnt, apa nem érti hova... És nem sumákolásból mondja ezt, pontosan vezeti mire fogad (fociról van szó) és a tippmixet is keni-vágja.

Valaki tud segíteni, hogy mi van? Én őszintén szólva hülye vagyok hozzá, sose fogadtam és közben anyám nyaggat, hogy keressek választ, meg miért nem jön pénz a bankszámlánkra...

A kifizetést nekünk kellene kérnünk? Hogyan? Mik a feltételek? Hova tűnhet az egyenleg csak úgy hirtelen?


Köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 3. 20:20
 1/2 hookuszpook ***** válasza:
Nem tűnhet el az egyenleg, ha nem kértetek kifizetést. Nézd meg a fogadási történetet, ne a papíron vezetett (vagy nem vezetett) listára alapozz. Aki veszít, az általában letagadja, hogy mekkora is a valós veszteség. Az iroda számlatörténetéből egyértelműen kiderül, hogy mennyi fogadás volt és azok közül melyik nyert, melyik vesztett és hogyan alakult az egyenleg.
2014. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Hülye vagy hozzá, bevallottad. az a nagybüdös szitu, hogy az öreged is az, valszeg tőle örökölted.


Apád elbukja a zsét. hogy ne legyen anyád zabos, készít egy kamu könyvelést, hogy valójában nyert, és a gonosz bukioldal lopja a pénzt.


Nos, ilyen nincs. minden online fogadóiroda kényesen ügyel az ilyen dolgokra. nincs más dolgod, mint megnézni a fogadásainak történetét az accountján, és összehasonlítani a kis könyvelésével. egyből látni fogod, hogy lesz néhány fogadás, ami bukó, és az otthoni füzetben nem szerepel.


ha van egy kis eszed, sürgősen visszautalod az összes zsét a számlátokra, és megváltoztatod a kódot. űSzerintem minden ember, aki annyira béna, hogy segítség kell neki a regisztrációhoz, ne akarjon online sportfogadni. a kézigránát nem gyerek kezébe való.

2014. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!