Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet abban valami üzlet,...

Lehet abban valami üzlet, hogy én otthon csinálok horgász csónakot/csónakokat és eladom őket jofogason/vateran/aprodon?

Figyelt kérdés

Uzlet alatt ezt ertem: haszon, idő/profit, kereslet.


18/F



2014. febr. 5. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tudnál hajót ácsolni, akkor igen, de mivel gyanítom nem tudsz, így találj ki valami mást.
2014. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne benne referenciád vagy olyan családból származnál, amely bizonyíthatóan ilyen múlttal rendelkezik, és nem utolsó sorban értenél is hozzá, akkor külföldön szarrá is kereshetnéd magad kézzel készült csónakokkal, de egy 18 éves fiúról nem feltételezném egyik opciót sem.
2014. febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenesetre az ötlet nem utolsó és eléggé egyedi, azért tanulmányozd át a csónak készités fortélyait én inkább biztatnálak
2014. febr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha használható csónakot tudsz csinálni akkor tuti lenne, mert igény van a horgászok között erre. Nekem is volt egy csónakom amit eladtam, pár nap alatt annyian jelentkeztek hogy én válogattam hogy kinek adom el.
2014. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem származom sem olyan családból és nem is tudok horgászcsónakot készíteni. De értek a fához stb. A fő ok amiert ezt szeretnem csinalni az a penz szerzes mert imadom a vitorlazast, de nincs egyelore penzem sajat hajora. És ha készítenék pár horgász vagy szabadidő csónakot akkor milyen méretekben érdemes gondolkozni? Mekkorára van véleményetek szerint a legnagyobb kereslet? Mert nem attól félek, hogy nem tudom megcsinalni, hanem, hogy nem tudom majd eladni, mert ahogy néztem sok horgász csónak eladó az interneten. Az eddigi válaszokat köszönöm szépen.
2014. febr. 6. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tudnál, minőségi, jó csónakot csinálni, engem érdekelne, vevő lennék rá! Mert épp akarok venni horgászathoz, de inkább újjat vennék! Tehát, ha tudnál jó csónakokat csinálni, akkor sztem el tudnád adni a vaterán v más oldalon... Sztem tegyél egy próbát és ha bejön, akkor indulhat a biznisz!
2014. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)....ha van valakinek még véleménye azt szívesen meghallgatom!
2014. febr. 7. 15:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Főleg a méretre lennék kíváncsi, hogy melyik a legkeresettebb legeladhatóbb méret:)
2014. febr. 7. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!