Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz-e, hogyha 15...

Szerintetek gáz-e, hogyha 15 éves fiúként nem tudom egy méter magasra ugrani? Még kilencvennél is rezgett a léc!

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Először a súlypontemelkedésre gondoltam, de gondolom magasugrásról van szó. Gyakorlatilag 1 métert bárki meg tud ugrani, csak normális technika kell hozzá.
2014. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát milyen magas vagy?
2014. febr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kb. 170 cm
2014. márc. 15. 11:12
 4/4 leszbikuslány válasza:
Kizárt hogy 1 métert 170 centi magassággal ne tudd át ugrani úgy hogy én csak alacsonyka picike lány vagyok a nagasságom most is csak 160 centiméter és mikor álltalános iskolás voltam akkor kevesbb mnt 145 centimeter voltam mivel akkor kislányként mégnövekedés alatt álltam és úgy azal a picike magaságommal ugrottam át a 110 centiéter nagasságot de ez volt a határ vonal mert az én picike maagasságomhoz is óriási teljesítmény volt és hozzá teszem én nem férfi haenem egy gyenge nő vagyok!és voltak az osztályba már akkor is 180 meg 178 neg 183 centi magasságú kisfiúk is akik a brutális magasságukkal a másfél métert és a 150 centimétert is simán át ugrották így a te 170 centiddel simán át kéne hogy azt ugord és fogalmam sincsen hogy tudsz ennyit bénázni de nyilván nem vayunk egyformák
2023. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!