Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok nekem Budapesten...

Tudtok nekem Budapesten délelőtti edzéseket ajánlani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokáig szörnyen mozgásszegény életet éltem, pár éve viszont bármit megtennék, hogy rendszeresen mozoghassak. Megnehezíti a dolgom, hogy délután és este dolgozok, tehát délelőtt kellene keresnem valamit. A fitnesz termekbeli órákig jutottam, sok helyen reggel is le lehet járni csoportos órákra, viszont nagyon szívesen belevágnék valami izgalmasabb dologba, gondolok pl. harcművészetekre és küzdősportokra is (a capoeira pl. nagyon tetszik, vagy a Távol-keleti küzdősportok)/ bár nem tudom, mit gondoltok: ciki vagy lehet egyáltalán ilyesmibe belevágni az én koromban? :)

Tehát a kérdésem lényege az lenne, hogy tudtok-e nekem bp-i, délelőtti edzéseket (nem fitnesz) ajánlani?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 7. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!