Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit és hogyan sportoljak?...

Mit és hogyan sportoljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

33 éves, 74 kg-os férfi vagyok. Két éve edzés közben éreztem, hogy valami nincsen rendben, mert sokkal gyorsabb volt a pulzusom a szokásosnál. Amikor néhány nappal később ugyanez történt, akkor elkezdtem körbejárni a kérdést - orvosokkal is -, de mindenhol arra jutottak, hogy minden rendben van...az alacsony terhelésnél már mutatkozó magas pulzust ők is megállapították, de ennyi.


Ez a probléma azóta se múlt el....viszont a sport nagyon-nagyon hiányzik, de mivel úgy gondolom, hogy a magas pulzus nem éppen normális, ezért nem eröltettem az utóbbi időm.


Most viszont elhatároztam, hogy szeretném valahogy megoldani.


Van valakinek jó és értelmes ötlete a megoldásra, hogy mit és hogyan sportoljak, amitől nem terhelhetem túl a szívemet?

(vagy a probléma okára)


2014. febr. 9. 15:06
 1/1 Ninibibi válasza:
Próbáld ki a lovaglást,az nem túl megeröltető, de jól átmozgat,úgy,hogy alig veszed észre mert az állatra koncentrálsz.Ne terheld túl magad.
2014. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!