Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak gerincferdülés...

Mit sportoljak gerincferdülés ellen?

Figyelt kérdés
Az iskolaorvos mondta, hogy gerincferdülésem van, ezért vagy elkezdek sportolni, pl. tánc, rsg, úszás, vagy beutal gyógytornára. Megígértem, hogy elkezdek sportolni, de nem tudom hogy mit. Az úszás lenne a legjobb, de az nekem nagyon macerás, mert nehezen jutok el oda, és utána még hajat is kell mosnom, ráadásul valamilyen megfázásom mindig van, és ha belemennék a szerintem hideg vízbe, biztos hogy még jobban megfáznék. A zumba jó lenne? Mert az orvos azt mondta, hogy igazából mindegy hogy mit sportolok, mert a legtöbb sporttól javul a tartás, végül is görnyedve nehéz zumbázni:D Szerintetek? 16/L

2014. jan. 13. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

úgy írtad a gyógytornát,mintha valami halálos ítéletet kaptál volna.

erre a problémára márpedig a célzott gerinctorna ami leginkább javasolt és az úszás.

2014. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógytorna miért is gond? Szerintem a zumba pont nem épp gerincferdülésre jó (de attól még járhatsz). csinálj pilatest, azt pont erre találták ki.
2014. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En azt ajanlom jarj szinkronuszni! Attol nagyon szep lesz a tartasod! Ha 12 ev felett vagy kicsit keso lenne elkezdeni de vegulis tokmindegy! Amugy hol laksz? Mert ha budapesten akkor jarj edzeni a feneketlen tohoz a parkteniszklubba mert ott melegebb a viz! En is szinkronuszom es regen en is a tohoz jartam meg a momsportba! Most a momsportba es a m-szigetre! Nagyon ajanlom ha szep tartast akarsz! Amugy nem nagyon muszaly hajlekonynak lenned!(en se vagyok az) de ha az vagy az jo
2014. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!