Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Átlagosan hetente mennyi...

Átlagosan hetente mennyi pénzt költesz el Tippmixre illetve egyéb szerencsejátékra? Milyen gyakran játszol, megtérül az erre fordított összeg?

Figyelt kérdés
Elsősorban az önálló keresettel még nem rendelkezők véleményére lennénk kíváncsiak, tehát a felső korhatár max. 25 év. Amennyiben nem Tippmixeltek akkor milyen más szerencsejátékot űztök? A környezetetek, hogy viszonyul ehhez, valamint függőnek érzitek-e magatokat? A válaszban kérlek tüntessétek fel a nemet és a kort!

2014. febr. 9. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Változó. Van, amikor hónapokig semmit nem költök. Az elején heti kétszer raktam 2-2 szelvényt, úgyhogy 800 Ft-ot költöttem. Múltkor amikor rám jött, akkor hetente egyszer raktam egy 200Ft-os és egy 3/4-es szelvényt 100 forinttal, csütörtökönként, tehát heti 600Ft ment el rá kb. 3 héten át.

Család mit szól? Párszor anyám és apám is tett meg szelvényt.

Függőnek érzem-e magam? Nem.

2014. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Önálló keresettel nem rendelkezem. Szegény családban élek és neten fogadok. Napi 15-24ezer ft-ért teszek szelvényeket néha bejön egy-két rossz nap,de bankroll menedzsmentnek köszönhetően átvészelem és utána jönnek a jó napok. A múlt hónapot +18ezerrel zártam, ebbe a hónapba -10nél vagyok, de ez is ugye a múlthavi nyereményből. Ez ugye bár nálam 1-2 nap alatt simán fölmehet ismét pozitívba. A családnak nem tetszik, de nem nagyon érdekel mivel az én pénzem és próbálok gyűjteni. Avval meg nem sokra mennék, ha kivennék és besegítenék 1x evvel a 23ezerrel amim épp van aztán meg sehol semmi pénz és még csak esély sincs arra, hogy több legyen.
2014. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ötös lottót minden héten játszok kb 1000-1500 forinttal elég rég óta de még csak kettesem volt de a családunkban volt már 4 db négyes,én az ötösre megyek most szombaton :D
2014. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettes hol tartasz azóta?
ápr. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!