Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt ajánlatosak sportoláshoz nőknek?

Figyelt kérdés
most szednék először ilyet,eddig csak tornáztam,de most úgy gondoltam szebben fejlődne az izomzatom egy kis + fehérjével. nem vagyok se vékony,se dagadt...szálkásodás lenne a célom. milyen scitec kiegészítőt ajánlotok? amino liquid jó lenne nekem? (am 16 éves vagyok,de ez nem lényeg gondolom:D)
2009. dec. 8. 18:42
 1/4 A kérdező kommentje:
*táplálékkiegészítők...
2009. dec. 8. 18:46
 2/4 anonim válasza:

Lényeg hogy 16 éves vagy!! Fejlődésben lévő szervezetnél más arányok kellenek! Amúgy nem vagyok MLM rajongó de a pharmanex-nek van egy tuti jó cucca sportolóknak és mellé tiniknek multivitamin. Egy vizipólós tini rokonom ezt szedi. Nagyon jól van tőle.

Multi a tiniknek: [link]

És sporthoz:

[link]

2009. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,de rossz a 2 link. am most fehérjeport eszek meg amino liquidet (ringlósat:) meglátom beválik-e...na meg persze az étkezésem is teljesen egészséges...de mondjuk az eddig is így volt.
2009. dec. 9. 20:56
 4/4 anonim válasza:
A táplálékkiegészítők fogyasztása elsősorban a kereskedőknek jó, próbálj inkább változatosan, sokoldalúan étkezni, a mesterséges anyagok,t.kiegészítők felszívódása nem elég hatékony! Persze a reklámokba ezt nem írják bele
2009. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!