Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet izomból fogyni? (lent)

Lehet izomból fogyni? (lent)

Figyelt kérdés
Mondjuk ha valaki már több mint egy éve edz normálisan , kokszok meg mindenféle cucc nélkül , de abbahagyja mondjuk 1-2 hónapra akkor attól visszafejlődik?
2009. dec. 8. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. De ez lassú folyamat. Ha valóban sokat és jól edzettél, akkor 4-5 év, mire leépül.
2009. dec. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég szépen le lehet épülni, én fizikai melóztam 5 évet, utána volt gyúrás is pár évig meg egyéb sportok, 1-2 hónap alatt csak 1-2 centi ment le az izmokból, de 2 év alatt elég drasztikusan visszafejlődtem.
2009. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam ha kb 20éven keresztül gyúrsz naturálon akkor már nemigen fogsz visszafejlődni, maradsz azon a szinten
2009. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem maradsz, le lehet épülni bárhonnan
2009. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

leépülsz mert a fehérjében is van energia

a fehérjében kevesebb aztán a szénhidrátban több és a zsirban rengeteg. először mindig ahoz nyúl amit könnyen el tud égetni és könnyeen pótol.

nézdmeg aki elhízik egy év alatt is lehet 120kg aki gyúr az évek alatt nem lessz akkora.

ugyhogy lefogysz durván.

persze ez az izmaid kötöttségétöl is függ ami genetika nagyrészt meg a táplálkozástól és a fizikai aktivitástol is.

a kokszhoz meg annyit hogy :

ami könnyen jön könnyen megy.azaz ha csak kokszos izom akkor hamar lemegy de ha edzett is keményen akkor h nme csak a koksztol nagy még úgy is kicsivel hamarabb lemegy mint te aki natúr.

2010. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
élő példa schwarcenegger , ő nem csak 20 évig gyurt mégis lefogyott . mindent le lehet fogyni.
2010. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!