Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezek alapjan szerinted mennyi...

Ezek alapjan szerinted mennyi ido kell meg nekem a spargahoz?

Figyelt kérdés

1 honapja kitalaltam, hogy megcsinalom. 2 hetig naponta nyujtottam, nem egybe egy orat, hanem tobbszor egy nap, mikor epp eszembe jutott, 15-20 percet.

Aztan elutaztam, igy majdnem 2 het kimaradt, most meg ujrakezdtem, mert nem akarom feladni.

Francia spargaban kb. 20-25 centi hianyzik, az angolban tobb. Ha derekszogben felteszem valahova a labam, egesz jol rahajolok, terd alatt mar nem huzodik. Inkabb a combom belso felen erzek fajdalmat, kulonosen az angol sparganal.

Ezek alapjan szerintetek mennyi ido kell meg, hogy elerjem legalabb a franciat? Termeszetesen mar nem allnek le 2 hetre.

A hajlekonysagom: anyai agon orokolnom kellett volna, a nagymamam es anyukam is meglehetosen hajlekony. Apai agat nem tudom, ott eleg filigranok a rokonaim, de annak nincs koze ehhez.

Magamat nem tudom megitelni, mert gyerekkent sose jartam tancra, vagy tornara, de talan atlagosnak mondanam. Vagyis nem vagyok nagyon kotott, tehat szerintem gyakorlassal meglesz az a sparga, csak nekem tobb idobe tellik, mint egy hajlekony embernek.

Hu, ezt jol kifejtettem, akinek van turelme hozza, orommel vennem a tanacsot, tippet. :)


2014. febr. 15. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fel tudod tenni oldalra vízszintben egyenként mindkét lábad, egyenes, előre néző törzzsel, akkor fizikálisan meg tudod csinálni a spárgát, mivel a két láb között nincsenek összekötő inak/izmok. Ebben az esetben az idegrendszer nem enged egy bizonyos pontnál tovább a sérüléstől való félelem miatt, ezt kell leküzdeni.
2014. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, feltudom, meg olyankor rahajolok es az sem faj, de amikor a foldon probalkozom a francia spargaval, akkor mar faj.
2014. febr. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!