Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Síelni vagy Snowboardozni...

A titokzatos kérdése:

Síelni vagy Snowboardozni egyszerübb?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 17:39
 1/5 anonim válasza:
Kipróbáltam mindkettőt, a sílécnél nem tudtam attól elvonatkoztatni, hogy szétcsúszhatnak a lábaim. A snowboardnál erre nem kell figyelnem... Relatív hogy kinek mi az egyszerűbb, ki kell próbálni mindkettőt. De azt javaslom, amelyik jobban tetszik, azt próbáld meg. (a snowboard alapjait egy hétvége alatt sajátítottam el)
2014. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előttem író írta hogy egy hétvége alatt sikerült elsajátítania az alapokat, nos ez nálam egy olyan 4-5 nap volt síelésnél, bár tábori csapattal mentem, de nekem azért jóval több nap volt mint egy board-osnak ezek szerint! :) Üdv: egy síelő! :)
2014. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. febr. 17. 14:25
 4/5 Myalice válasza:

Én próbáltam mindkettőt és a síelés alapjait kb. 2 nap alatt el lehet sajátítani, a snowboardot kb. 5 óra alatt (ha van hozzá akaraterőd). Eleinte sível szétcsúszik a lábad, oldalra esel; borddal pedig csuklóra, térdre és a popsidra esel legtöbbször(csuklóvédő ajánlott!!!). Én a síelést 3szor egy hét után kezdtem el igazán élvezni(barátaim is így vannak ezzel), a snowboard pedig már a 4. nap eszméletlen jó volt(3 hete kezdtem bordozni szóval friss az élmény).

Mindkettő jó, de nekem a snowboard sokkal jobban tetszik, mert ha megtanultál átfordulni onnantól már bárhol elmész. :)

2014. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a terjedelmes választ! :)

Síelni 3 alkalommal voltam és eléggé belejöttem. A bordot még nem próbáltam de nagyon szeretném, csak volt aki azt mondta, hogy nehéz ezért félek egy kicsit.

2014. febr. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!