Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mekkora az ideális testsúly...

Mekkora az ideális testsúly egy 15 éves ökölvívónak 172cm-es magassággal?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ideálisból testzsírszázalék ami létezik.És vannak súlycsoportok,erről az oldalról meg értelmetlen a kérdésed.
2014. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem érted a kérdésemet... Vagy csak én nem értem a te válaszodat... Tudom, hogy vannak súlycsoportok, épp ezért kérdezem, mert nem akarok bekerülni valami kigyúrt állat ellen...55kg vagyok, zsír alig van rajtam, izom van rajtam elég sok, sokan azt mondják, hogy ki vagyok gyúrva, de biztos vagyok benne, hogy 55kg környékén vannak nagyobb állatok, mint én...Szóval még egyszer a kérdésem az lenne, hogy az 55 kiló úgy körülbelül olyan kategóriába tartozik-e, ahol még nincsenek azok a kigyúrt állatok, vagy fogynom kéne még egy picit?
2014. febr. 21. 22:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Eléggé belekeveredtem, de remélem így már érthető.
2014. febr. 21. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Érthető persze,de ha linkelsz nekem egy 55 kilós kigyúrt állatot,akkor én leszopom magam.55 kiló az ropi,ember,akármilyen magas is.
2014. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval 55kg ropi?:D Jó, most akkor örülök, mert nem sok 14-16 éves srácot láttam még, aki legalább olyan kondiban volt, mint én...Csak attól féltem, hogy hátha vannak olyan emberek, akik így valahol megbújva edzenek és, amikor előjönnek beszabehu...:D Köszi a választ, teljesen megnyugodtam...:D Viszont akkor meg azt nem értem, hogy én, hogy lehet ilyen...Komolyan mondom 55kg vagyok, mellben kinyomom a 75-öt, 1 percre 25+ húzódzkodás, 60+ felülés, 40-50 fekvő...Szóval most, hogy is van ez?:D
2014. febr. 21. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
most leírtál egy alap edzettséget ami kb kell ehhez a sporthoz, az 55kiló pedig igen is ropinak számít bőven volt birkózó osztálytársam aki ebbe a korba(plusz-mínusz egy év) 80 kiló megvolt bőven(és nem zsírban). alapból pedig semmi probléma nincs azzal, hogy valaki sovány ha van mellé technikája csak azt kijelenteni hogy "én kivagyok gyúrva" úgy, hogy a PEHELY súlyt épphogy eléred azért erős
2014. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak kiszámoltam a magasságodhoz 67kg az ideális testsúly kb
2014. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó azért az ideális ebben az életkorban még más,mert tini,ennyi idősen nincsen jelentős izom a testen.Ennyi idősen ugyanolyan voltam,mint te kérdező.Aztán nőttem még 12 centit,meg 88 kiló vagyok,fejlett izomzattal és ideális testzsírral.
2014. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!