Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a sportról?

Mit gondoltok erről a sportról?

Figyelt kérdés
Valószínűleg teljesen új dolog lesz szinte mindenkinek, aki ezt olvassa. :) Vannak számítógépes stratégiai játékok, amiket sportszerűen játszanak, e-sportnak hívják. Ebből élnek néhányan. Mit gondoltok erről? :) Kort/nemet megköszönnék. :)

2014. febr. 22. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy jó kis megélhetés annak a közel 500-1000embernek a földön aki tényleg ebből megtud élni. Arról nem is beszélve, hogy nagyon hamar kiöregednek. Legalábbis én még nem láttam 25 évesnél idősebb profi játékost.

Amúgy nekem is nagy álmom volt egy ideig, de mint tudjuk az álmok nem teljesülnek.

2014. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem tartom igazi sportnak.

Amúgy hallottam már róla. :D

16/F

2014. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem egészséges és a fiatal kori társasági életed is könnyen tönkreteheti.
2014. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan nehéz(szinte lehetetlen) bekerülni egy olyan csapatba ami mögött olyan szervezetek/szponzorok állnak akik fizetést adnak a játékosoknak.Én is erről álmodoztam 15-16 évesen(csak én Cod4-ben)de ahhoz hogy olyan szintre eljuss bármilyen játékról is legyen szó, gyakorlatilag a gép előtt kellene ülnöd egyfolytában.
2014. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szergej55 ***** válasza:
Maradok a hobbista erőemelésnél. :D
2014. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!