Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a sportról?

Mit gondoltok erről a sportról?

Figyelt kérdés

Sosem sportoltam igazán, átlagos alakom van, de szinte semmi izom, ezért szeretmék vmit sportolni, ami tartást ad, és erősít. Most indult a városban egy heti 3-szori edzés K1, 1 órás. Mit gondoltok? 17 / lány vagyok.

(A csuklóm gyenge, ínhüvelygyulladás már évek óta, de most nem fáj már egy ideje, ez ártana neki, vagy erősítené?)


2011. febr. 11. 17:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Tipikus gyenge testalkatom van, nem az a masszív. De rendszeres mozgással és persze idővel ez változhat?
2011. febr. 11. 17:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen jó sport a K1.

A csukló és a kézfej védelmében mindig használj bandázst és zsákoló kesztyűt edzésen.

2011. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem ajánlanám ha jó tartást akarsz.Mert ahogy a legtöbb sportba a k1-be is görnyedt testartás-t alkalmaznak támadó helyzetbe.Szerintem edzd a törzsizmodat otthoni gyakorlatokkal valamint a hasadat is. A jó testartás alapja a hasizom és a törzsizom.
2011. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!