Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit sportoljak?

Mit tegyek? Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Mondhatni kicsit "pufi" vagyok. Ha leülök gyűrődik a hasam, a combom vastag, a vádlim is, a szűk gatyákat már el is felejthetem, a sima pólók csak úgy tapadnak, amit utálok mert kiemelik az "alakomat". Szeretném ha tavasszal sikerülne valamivel sportosabban kinéznem, hogy nyáron bikiniben is merjek strandolni. Mit sportoljak, miket egyek? 175cm körül vagyok és 53kg, 13/L. (azt mondják ez átlagos de sajnos az "alakom" nem ezt mutatja :c)

2014. febr. 23. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Önképzavar...
2014. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 évesen inkább még menjél játszani a barátaiddal mint olyan dolgokkal foglalkozz kövér vagy e főleg, hogy így látatlanba én azt se tudnám mondani, hogy túlsúlyos lennél
2014. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj be egy egyetemi tesitanszékre és kérdezz meg valakit. Ez amúgy önképzavar, egyetértek az első hozzászólóval. De azé jól megnőttél, ha ezután még magasodni fogsz, hallod-e.
2014. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező! Teljesen átlagos a súlyod , sőt.

üdv

2014. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!