Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocka Has, Felső test. Hogyan...

Kocka Has, Felső test. Hogyan kezdjek hozzá?!

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan lássak hozzá...

Magas szinten focizom

Ezen kívűl minimum egy héten 4x elmegyek futni,erről le kell mondanom? 1 hónap múlva kezdődnek a kemény edzések tavaszi szezonra . Addigra a hasamat és egyéb izomzataimat (Vál Mell Kar szeretném fejleszteni nem hiszek semmiféle tömegnövelőben,hagyományos módszerekre lennék kiváncsi előre is köszi =)


2009. dec. 10. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
1hónap alatt sza*t se érsz el, ha komolyan akarsz fejlődni akkor komolyan is kellene elkezdeni
2009. dec. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hónap mulva nem abbahagyom , hanem még nem tudom mennnyire bírom majd a terhelést az edzések miatt ...
2009. dec. 11. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom akkor, ha van valami közeli konditerem járj be kérj segítséget egy tapasztaltabbtól, és összeraktok 1 edzéstervet , a kidolgozandó izomcsoportjaidhoz
2009. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel focizol a kis testsúlyra kell törekednek, sok hasazás(lábfelhúzás és felülés) és súlyzós edzések. ne arra törekedj hogy nagy darab legyél hanem arra hogy vékony szálkás, mert abban is ugyanannyi az erő. 1 hónap alatt viszont semmire sem mész, fociedzés mellett kell súlyzós edzéseket tartani
2009. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!