Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan sambo mesterekről...

Tudtok olyan sambo mesterekről Budapesten, akik hetente minimum 2 edzést tart?

Figyelt kérdés
Eddig kettő mesterrel tudtam beszélni, az egyik havonta 4 edzést/oktatást tart, amit keveslek - pedig az időpont jó lenne. A másik pedig heti 2x tart edzést/oktatást, viszont 16.30-tól, a munkám miatt, ha előbb is elindulok, neccesen érnék be (Bíbor Dojo). Esetleg tudtok olyan sambo mesterről, aki heti 2x tart edzést, és nem ennyire korán? Végszükség esetén lehet, lenézek a 16.30-asra, de ha van jobb opció, akkor inkább...

2014. febr. 24. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a fentieket figyelembe véve, egyelőre, válassz más küzdősportot, ami rokonsportág - birkózás, grappling, BJJ, judo.

Bár nagyon jó sport a szambó mindkét fogásneme, Magyarországon nincs hagyománya sajnos, a fent említett stílusokkal jobban járhatsz.

2014. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Grappling edzést Budapesten hol találok? Google-n kerestem, de csak MMA-t, meg bjj-t találtam...
2014. febr. 25. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom, mert vidéki vagyok, de biztos van.

Ahol MMA van, ott általában vannak külön "csak" grappling-edzések is, vagy nézd meg ahol BJJ van, hogy nincs-e ruha nélküli edzés, hiszen a grappling lényegében no-gi BJJ.

Egyedül a Bárdosi-féle akadémiát ismerem hallásból.

2014. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uh, a BJJ edzések baromi drágák, de nagyon jó sport szerintem... Az MMA edzésekkel szemben pedig szkeptikus vagyok, szerintem az azoknak jók, akik már jártasak minimum 2 küzdősportban vagy harcművészetben. Különösen furcsának tartom, hogy az MMA-t nálunk külön sportágként oktatják (holott nem az).
2014. febr. 26. 08:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt ebben a vidéki nagyvárosban minden sarkon áll egy MMA-bajnok :D akik egyik irányzatban sincsenek valójában otthon, de a fővárosban lehet más a helyzet.
2014. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Singham ***** válasza:

Hát tényleg sok helyen külön küzdősportnak hiszik az MMA-t. De van pár hely pl.: Növényi Sportakadémia, ahol van MMA edzés is, de, ha nem jársz mellette más helyre valamit tanulni, akkor választanod kell, hogy BJJ edzésre eljársz külön hozzájuk, vagy ökölvívó edzésre. Aki meg erre nem hajlandó elküldik.

De én azt ajánlom, hogy amíg nem találsz járj el a havonta 4 edzésre, utána mellette próbálj eljárni 16:30-as edzésre.

Grappling edzést meg a különböző földharc stílusok klubjainál érdeklődj.

2014. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kimatekoztam, a 16:30-as edzések sehogy se lennének jók :/ A Növényi Akadémia jó lenne, de az meg Dunakeszin van, és meg Budapesten lakom és dolgozom. Nagy kár lenne, ha csak ez a két opció lenne samboból, nekem nagyon tetszik ez a sportág...
2014. márc. 2. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!