Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor is izmosodok ha mondjuk...

Akkor is izmosodok ha mondjuk csak 20 percig edzek és nem olyan intenzíven de azért érzem, hogy csináltam vagy kell 50-60 perc minimum?

Figyelt kérdés
Havi 1 kg izom reménytelen 20 perces edzéssel?
2013. máj. 18. 16:32
1 2
 1/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Reménytelen. 20perc alatt csak bemelegítek talán.
2013. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én olyat nem szoktam :d
2013. máj. 18. 16:41
 3/18 A kérdező kommentje:
De köszi a választ
2013. máj. 18. 16:41
 4/18 anonim ***** válasza:

20 perc???ne viccelj már.másfél-2 órákat szoktak ott lenni.meg elég sok olyan pasit latok aki csak felsötestre edz mert labra már nincs ideje.

20 perc a speedfitness,attol ilyen szálkás izmos lehetsz,az 20 perces.

2013. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én itthon csapatom...kb 7-8x szoktam olyan súlyt emelni amit 20 max 25x bírok felemelni :D de gondolom ez lófasz. Még akkor se izmosodok ha olyan alkatom van mint a Man In Black-be a kukacoknak?:D
2013. máj. 18. 16:46
 6/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Maximum egy nagyon picit szálkásodsz. Sok reményt ne fűzz hozzá. Bemelegítés nélkül NEM kezdünk el edzeni, mert le fogsz sérülni, még akkor is ha kis súlyokkal edzel! Időd nincs rá vagy csak lusta vagy?
2013. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kicsit talán mind a 2. Nyáron tervezem a konditermet de nem tudom mi lesz belőle.
2013. máj. 18. 16:52
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért megnézném én azt a 1,5-2 órás edzést. Láttam én olyat mikor régen még teremben edzettem, hogy milyen az. Annak több mint a fele azzal megy el, hogy "kit vertem meg", kit b*sztam meg" stb.


Lehet olyat csinálni - bár ezt inkább már a haladóknak -, hogy egy nap csak egy izomcsoportot edzel meg. Azt, ha INTENZÍVEN csinálod, akkor ér is valamit.

De olyat, hogy nem is intenzív meg rövid is...Na az semmire nem jó.


Én egyszerre két izomcsoportot edzek meg, ez maximum egy órát vesz igénybe.


De azért ne kilóban mérd már az izmot...

2013. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Utolsótól kérdezném. Leírnád az edzésterved? Én az edzőpartneremmel 3 + 1 napot edzem és minden edzés 2-2,5 óra. Mell - bicepsz (4-4 gyakorlat, az utolsó mell és az első bicepsz szuperszettben) , Hát - tricepsz (4-4 gyakorlat), Láb - váll (4-3). Minden edzés végén has vagy vádli. A 4. napunk köredzés, az megvan 40 perc alatt. Átlagban 1,5 percet pihenünk és így 2óra. Elárulnád a titkod? :)
2013. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1.) Kar (bicepsz, tricepsz, alkar + néhány külön gyakorlat fogás-erősítés miatt, bár ez az alkarhoz is sorolható)

2.) Mell-hát-has

3.) Láb-váll-has


Minden második nap pihenő, bár ilyenkor is mennek különböző gyakorlatok: spárga, zászló, híd


2 és fél óráig edzeni... Közel 10 év alatt egyszer nem volt ilyen hosszú az edzésidőm.

2013. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!