Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai box vs. Bírkózás vs....

Thai box vs. Bírkózás vs. ökölvívás vs. Jujitsu (tradícionális japán)?

Figyelt kérdés
Szupernehézsúlyban összemérnék az erejüket a fent említett küzdőstílusban jártas sportolók először K1, majd MMA szabályrendszerben. Ki gyűjtené össze a legtöbb győzelmet?

2014. febr. 26. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

K-1-ben nyilván a strikerek nyernének.

Az MMA már más, ott azért egy Taymazov, vagy Karelin komoly problémát jelentene :D

2014. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az biztos :D


Ja, igen, elfelejtettem hozzátenni, hogy azonos harci intelligenciával rendelkező lényekről van szó, és mindegyik tisztességesen harcol. Azért ezek fontosak lehetnek a tippeléseknél :)

2014. febr. 26. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:

k1-ben igazából nem tudnám magabiztosan kijelenteni, hogy a thaiboxoló vagy a boxoló nyerne igazából az tényleg csak emberfüggő.

mma-ban meg attól függően, hogy a jujitsus mennyire gyakorlott földharcban vagy ő vagy a birkózó nyerne(szerintem)

2014. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindenki egyformán gyakorlott :D Egyébként szerintem:

K1:

1. ökölvívó vagy thai bokszoló

3. jujitsu-s

4. bírkózó


MMA: szerintem itt bárki. Ha betalál a bokszoló mind a háromnak pontosan, akkor simán nyer, a thai bokszolónál ott van a könyök, sípcsont jolly jokerként, a jujitsu-snál a nagy fizikális erő és a technika egyszerre, a birkózónál pedig a förtelmesen nagy fizikális erő, amivel képes belepréselni a földbe mind a hármat. Szóval szerintem ez nagyon nem egyértelmű.

2014. febr. 26. 22:22
 5/7 anonim válasza:
Valószínűleg, a birkózó és a jitsus arra törekedne, hogy minél előbb földre vigye az állóharcost, visszafelé ugyanez a helyzet, aki áállóharcban jeleskedik, az valószínűleg próbál talpon maradni, és úgy kiütni a másikat.
2014. febr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aikiboxer ***** válasza:
Nem nagyon értem, egy ju jitsus miért is rúgna labdába a ringben -- erre specializálódott ringsportokkal szemben. De biztos.
2014. febr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a ketrecben elboldogulna egy képzett, intelligens jujitsu-s.
2014. febr. 27. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!