Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnek "par" centit fogyni...

Szeretnek "par" centit fogyni derekbol illetve csipobol de fokent derekbol, tudnatok nekem olyan gyakorlatotkat mondani amik ezeken tudnak segiteni?

Figyelt kérdés
Tisztaban vagyok azzal hogy helyi fogyas nincs,epp ezert szeretnem olyan gyakorlatokat ami fokent erre a ket helyre jo,ezeket dolgoztatja meg a legjobban . Elore is koszi az ertelemes valaszokat
2014. febr. 27. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
"Tisztaban vagyok azzal hogy helyi fogyas nincs,epp ezert szeretnem olyan gyakorlatokat ami fokent erre a ket helyre jo,ezeket dolgoztatja meg a legjobban ." -a mondatod második fele elárulta, hogy nem vagy vele tisztában. Miért is akarsz célzottan ide irányuló gyakorlatokat, ha tudod, hogy ettől nem fog csökkenni a zsírréteg, hm?
2014. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak gyakorlatokat szeretnek amik formalnak...-.-
2014. febr. 27. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne arrogáns smájlizz, te írsz félreérthetően.


Egyébként alap lábgyakorlatok: felhúzás mer lábbal, guggolás, kitörés, hátrarúgás, lábtoló, lábhajlító lábfeszítő gépek. De ettől semmit nem fog változni sem a derekadon, sem a lábadon vagy akárhol levő zsír (jó étrend nélkül meg főleg nem, és ez pedig sokkal fontosabb). Tehát ezért nem volt logikus az, hogy a lábadról akarnál te fogyni, viszont nincs helyi fogyás, ÉPPEN EZÉRT a lábadat akarod megdolgoztatni főként. Nem érzed, hogy nincs összefüggés? Azt is el kéne dönteni, hogy akkor most fogynál, vagy inkább formálnád az izmaidat, mert a kettő együtt effektíven nem igazán megy.


Szóval fogalmazd újra, és akkor rakd föl.

2014. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!