Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan sportokat...

Tudnátok nekem olyan sportokat mondani amitől a has és a comb tájékáról lehet fogyni? És az úszáson kívül olyan sportot ami a hátnak jó?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de kezdem azt érezni, hogy rettentően ellustulok, már kb 2 éve nem járok semmilyen sportra. :/

És ráadásul gerinc ferdült is vagyok..:(


2012. febr. 18. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan sport nincs ami csak a kívánt helyekről fogyaszt, mivel nincs helyi zsírégetés. Aerob edzéssel heti 3-4-szer 40-50 perc és szálkásító diétával lehet leadni a felesleget, de mindenhonnan fogyni fogsz, nem csak hasról és combról. Az genetikailag meghatározott, hogy kinek honnan megy le először a zsír.

A gerincedre pedig az aerob edzések mellett gerinctornát kellene végezni.

2012. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lassan itt a tavasz, mehetnél bringázni.

A hátnak / tartásnak pedig jó még a lovazás is, ott végig ügyelned kell, hogy egyenesen ülj. (De erről persze előbb érdemes értekezni a dokival.)

2012. febr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

biciklizni szoktam járni

de arra gondoltam h eljárnék ilyen zumbára...arról mi a véleményetek?

meg persze úszni a hátam miatt

csak ehez akaraterő meg kitartás is kéne....

2012. febr. 18. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Zumba biztos jó - annak, aki szereti.

Ha már sportolni járok én spec. szeretem, ha ennél egy "kicsit" megerőltetőbb és hasznosabb.


Nem tudom, mennyi idős vagy, de az akaraterőd és kitartásod jobb, ha már most kifejleszted, szükséged lesz még rá. :)

2012. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettlebell.
2012. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

+1 kettlebell.

az egyik legmagasabb kalória igényű sport és az elsődleges célja a deréköv és a gerinc melletti izmok megerősítése.

2012. febr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia :) nagyon sajnalom hogy csak most latom ezt a kerdesed, remelem mar sikerult a problemadra megoldast talalni, korulbelul mikor ezt irtad en akkor szenvedtem gerinc problemaval, bar en nagyon sokat mozogtam akkor is. De sajnos mindent fel kellett adnom. Mondhatom egy kicsit duci voltam, de nem veszesen. Engem rogton uszni kuldtek, es ajanlom neked is. Mindossze 1 evig hordtam fuzot, amit kb 18 eves koromig mondtak, jelenleg 15 eves vagyok es a hatam teljesen epp. Tehat ajanlom az uszast, bar en korulbelul fel evig csinaltam azt hogy heti 3x lejartam, aztan leigazoltak es most versenyzem. Jelenleg eppen az ifi EBre keszulok. Szoval sok sikert tovabbra is, bar remelem mar jobban van a gerinced es talaltal magadnak valami jo sportot is 😄 Jah es melleteszem, nekem eleg jo alakom lett az uszastol 😉
2016. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!