Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a sportmell...

Szerintetek gáz ha a sportmelltartó alá fel veszek mégy egy melltartót? (többi lent) 14L

Figyelt kérdés
Van egy nike sportmelltartóm nagyon szeretem de kilátszik alóla a mellbimbóm.... engem nagyon zavar:/ (ebben nincs szivacs) régebben ugy hordtam a régit még ezt meg nem kaptam, h alá vettem fel egy sportmelltartót aminek vékony a pántja és van benne egy vékony szivacs így nem látszott ki alóla... már akkor is kicsit gáznak tartottam... de ez alá is fel akarom venni nem gáz? mármint nehogy azt higgyék h én azért veszem alá h nagyobbnak tűnjön a mellem mert én a mellem mozgása miatt is veszek alá fel (mert igy jobban leszorítja sportoláskor)ha van valakinek tapasztalata azt szivesen veszem:) előre köszi a válaszokat!:)

2014. febr. 27. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

rubint réka mondta múltkor a tévében,hogy úgy fut,hogy 1 sima melltartó és rá 2db sport melltartó.

de persze a lényeg itt az,hogy stabilizálva legyen a melle,mert ha a tied nem olyan nagy,és csak az a bimbó dolog zavar,akkor két kicsi ragtapasz is jó rá edzés előtt,mint a futóknak.

2014. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz, több sportolónál láttam már hogy egy hasonló szinűt felvesz alá mint a sportmelltartó meg jól is néz ki, de ez saját vélemény.:)

simán felvehetsz alá egyet még.:)

2014. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!