Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat kell...

Savannah :) kérdése:

Milyen gyakorlatokat kell csinálnom hogy elérjem ezeket? (elsősorban sportolók írjanak) Több lent:

Figyelt kérdés
Lapos hasat, széles csípőt, vékony lábat és vékony derekat szeretnék. Mindenképpen sporttal szeretném elérni ezeket semmiképpen sem tablettákkal mert azt olvastam hogy az nem ér semmit. Most is sportolok de csak egy héten kétszer megyek tornázni és úgy érzem nem elég. Légyszi írjátok meg hogy milyen gyakorlatokat kéne végeznem! Előre is köszi :)

2014. febr. 28. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Tablettákkal xd okés. Értelmes ember vagy. Talán le kéne menni eddzeni mégis mit vársz?
2014. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy sportolni kell csak nem tudom hogy milyen gyakorlatok a leghatásosabbak. Amúgy kösz az értelmes válasz...
2014. febr. 28. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! sportoló vagyok 1 éve és remélem tudok majd segíteni igaz én fiú vagyok ..:)

Na én tapasztalataim szerint minden a kaján múlik 70%kaja 30%sport de komolyan is kell venni semmi alkohol és néha napján egy hatalmas szelet mama féle tortából :) a lapos hasat ugye kardió gyakorlatokkal tudod elérni a szép hasat meg felülésekkel lábemeléssel stb gondolom ezt te is tudod a csípőt természetesen csípő gyakorlatokkal .. abban nem vagyok túlzottan otthon .. a vékony lábak úgy maradnak meg igazán ha nem edzel nagy súlyokkal mikor guggolsz stb :) és a guggolás nagyon szép kerek feneket ad neked meg combokat de csomó gép van ezekre a gyakorlatokra de ez inkább genetika sajnos :S tehát a széles csípővel nem tudom tudsz e valamit kezdeni ezt majd egy nálam okosabb ember megossza veled :) nagyjából ennyi a futás az természetes legyen neked minden edzés előtt .. kb 15-20 perc elsőnek séta utána kocogás 1 perc sprint és utána szép lassú levezetés .. ez általában beválik jó bemelegítés mert mindent megmozgat .. igaz idő igényes de aki valamit akar kezdeni magával meg akar valamit az menni is fog neki belefog férni az időbe :) nagyjából ennyi lenne most így elsőre talán ha lenne valami más amibe segíteni tudnék írj privátot és válaszolok rá de így rögtön nem jut eszembe más

2014. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi tényleg sokat segítettél :)
2014. febr. 28. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Mégis "tablettától" nőne meg a csípőd,izmosodnál és fogynál le?


Értem én hogy nem mindenki teljes tudással kezdi de azért gondolkozni se legyen luxus..

2014. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!