Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csinálom a fegyencedzést,...

Ha csinálom a fegyencedzést, csak a kijelölt gyakorlatokat csinálhatom vagy azon kívül hozzátehetek 1-2 plusz gyakorlatot is?

Figyelt kérdés
A napokban kezdtem el a fegyencedzést, csinálom is napi rendszerességgel, de nekem a hasra sokkal többet kell edzenem, ezért kérdezem, hogy lehetne-e még 1-2 plusz gyakorlatot is belerakni, mint például a hasprés vagy valami ?
2014. febr. 16. 20:22
 1/4 aikiboxer ***** válasza:
Persze, simán! Sőt megváltoztathatod a gyakorlatokat is, vagy kihagyhatsz lépéseket stb.
2014. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ha tudnál abban segíteni, hogy szeretnék lapos hasat, de még zsír van rajta, olvastam hogy a hasprés illetve a lábemelés segítségével csak izmosodik és nem a zsír megy le. Tudnál olyan gyakorlatot amitől a zsír is megy le ?

2014. febr. 16. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Futás. Nincs helyi zsírégetés.
2014. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Szoktam futni kint a sportpályán hetente 1x, de ezen kívül aktívan focizok, ez azt jelenti, hogy hetente minimum 1x edzés is van és hétvégén általában 2 meccset szoktam játszani, szombaton és vasárnap.
2014. febr. 17. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!