Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje turmix hatása edzés után?

Fehérje turmix hatása edzés után?

Figyelt kérdés
Normálisan étkezem, de semmi extrém. Reggel eszem teljes kiőúrlésű kenyeret, esetleg tojást, zöldséget, gyümölcsöt minden nap, de csak délalőtt, ebédra halat, főzeléket, zöldséget, salátát, fehérjoghurtot, vacsorára ugyanezt, ha havonta egyszer kétszer elmegyünk vhova nyugodtan megeszem egy sütit, vagy iszom egy két pohár bort, szóval ilyen szinten nem számolgatom a kalóriákat, de azt gondolom, hogy viszonylag egészségesen táplálkozom. Azonban edzés után (Heti 3x15 km futás (reggel), 3x hot iron(este), 2 yoga(reggel)-ez inkább relaxációnak, emellett edzések után egy fél órát szoktam úszni) és utána borzasztóan éhes vagyok. Szeretnék még leadni is, formásodni is. Az edzés tartó srác már többeknek javasolta, hogy a súlyzós edzés után igyanak fehérje turmixot. Nem akarok hülyének tűnni, de semmit sem nagyon tudok róla. Azt tudom, hogy edzsé után jó as féhérjében gazdag táplálék, de ez a turmix miből áll? Milyen anyagokból vonják ki a fehérjéz? Milyen a hatása? A férjem issza, de ő nagyon szálkás, izmos, nekem azért az nem lenne a célom, csak a szülés előtti alakom visszanyerése. 26/lány

2014. márc. 2. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Saját írásaim, gondolataim, nem szentírás-üzemmódban:

[link]

[link]


Miért nem a férjed kérdezed meg róla?

2014. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, elolvasom.

A férjemet kérdeztem, ő azt mondta, hogy teljesen felesleges, mert nőként kevesebb fehérjére van szükségem, amit maximálisan kinyerek a táplálékból, amit eszünk, de ha elégedetlen vagyok az edzéseim eredményével, akkor olvassak utána.

2014. márc. 2. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!