Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami jó edzéster...

Ajánlanátok valami jó edzéstervet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok, elég jó fizikumú, csak az a baj, hogy nincsen rajtam sok izom, vagyis lehet hogy van, de olyan magas vagyok, hogy nem látszik. 70 kg, és 187 cm magas vagyok. A testzsírszázalékom 14-15% körül van. Rendelkezésemre áll egy francia rúd, egy sima rúd, két 5 kg, két 2,5 kg és két 1 kg-os tárcsa ami rámegy a rudakra. Ezeken kívül két 13,5-kilós súlyzóm, két 5 kilós súlyzóm van, és még van egy fekpadom. Körülbelül 70-80 fekvőtámaszt tudok egyszerre megcsinálni, eddig még csak a saját súlyommal edzettem. Nincs lehetőségem semmilyen port, semmilyen tablettát használni. Mindent megeszek, imádom a húst, és oda szoktam figyelni hogy mit eszek, de segíthettek ebben is, hogy miket érdemes enni. Olyanokra gondoljatok ami minden család hűtőjében megtalálható. Nincs rajtam olyan sok felesleges zsírtömeg. Tudna valaki írni egy edzéstervet? Nyárig el lehet érni egy ilyen testet? [link]
2014. márc. 2. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

XD, ezt az utolsó mondatodat ne tedd legközelebb hozzá, mert sokat dob egy kezdőről kapott első benyomáson, a negatív irányba.


Jó fizikumot évek munkája összehozni, nem pár hónapé. Olvasd el a Sárga Kapszulát, abban benne van az alapokra való válaszok 99%-a és ingyen letölthető.

2014. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D
2014. márc. 2. 18:59
 3/4 A kérdező kommentje:
valaki ír még?:D
2014. márc. 5. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért, ezen kívül mire vagy még kíváncsi?
2014. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!