Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? Most a vívást...

Mit sportoljak? Most a vívást néztem ki magamnak.

Figyelt kérdés

Vívni szeretnék, de szüleim szerint túl drága. Tudtok olcsóbb egyesületeket, ahol nagyon kezdők is vannak? Érdemes elkezdeni vívni? Aki vív, mit tapasztal(t)? Fizikailag is segít, vagy csak szellemileg?

12/L


2014. márc. 3. 23:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A vívás egy jó sport, bár olcsó helyet nem tudok. Fizikailag és szellemileg sokat segít a koncentrációban, összpontosításban, de ne várd hogy full izmos leszel, a reflexeid jól fognak működni és lesz némi álló képességed.
2014. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivel lány vagyok, egyáltalán nem akarok izomagy lenni :) Köszönöm a válaszod ^.^
2014. márc. 4. 22:50
 3/11 anonim válasza:
Nagyon szívesen,de nem leszel izomagy :D én sportiskolába járok és van két lány az osztályba akik kosaraznak, az egyik ráadásul 156 centi magas :D
2014. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Bocsi rossz helyre küldtem, de tény és való, hogy nem leszel izom agy :D
2014. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hol laksz? vagy hova tudnál eljárni?
2014. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

nem az edzés ára a nagy költség habár az sem olcsó de a felszerelések kerülnek igazán sokba minden egyesületben vannak teljesen kezdők

gyorsabbak lesznek a reflexeid, az izmaid is megerősödnek különösen a vádlidon és amelyik kezes vagy ott a ,,bicepszed'' ahogy az elöttem szólók is írták nem leszel izomagy viszon figyelem és koncentráció szükséges ha az nincs akkor el se kezdd

annyi idős vagy ha most elkezded versenyszerűen is csinálhatod és könnyebben felzárkózhatsz a kortársaidhoz mint pl egy 14 éves

sok sikert ha elkezded sok örömöd lesz benne

2014. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Budán lakok :) Oks, de mit értesz a figyelem alatt? Mire kell figyelni?
2014. márc. 19. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp kezdd el, a legjobb sport!!
2014. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az ellenfélre (kezére, pengéjére és minden egyes mozzanatára
2014. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ohh, óké :) Ha adok telefonszámot valaki meggyőzi a szüleimet is? :D
2014. márc. 25. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!