Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én nem fogyókúrát szeretnék...

Horváth Alexa Barbi kérdése:

Én nem fogyókúrát szeretnék hanem hízni fenékre . Nagyon pici a fenekem . És ezért szeretnék hízni rá, de ugyanakkor legyen kerek, formás. Nem sportolni szeretnék hanem csak otthoni edzést. De hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék fenékre hízni de ugyanakkor formás és kerek legyen a fenekem??:c
2014. márc. 6. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hízni kell, hanem mozogni.

Tornázz.


Gyakorlatok: kitörés, guggolás és ezeknek változataik. Nézd meg neten, hogy hogyan kell rendesen csinálni őket. Ennyi.

2014. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,igen szoktam tornáznii..de nagyon vékony vagyok így nem csak tornázni formásodni szeretnék hanem hízni.. Hiszen ha túl vékony vagy nincs mit formázni nics mire tornázni. Igy első sorba híznom kéne:) tudtok valami jó hízlaló ételt ami azért nem káros a szervezetre?:) amúgy meg köszönöm;)
2014. márc. 6. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend és tornázz. Full lapos fenekem volt fél éve, most egész alakul. Mellette rendszeresen kondizom persze. De kereshetsz saját testsúlyos gyakorlatokat is.
2014. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem hogy test növelő étrend, de pontosan mit egyek?? Semmi fogalmam nincs róla mit kéne ennem:(( SOS!
2014. márc. 6. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Sárga Kapszula című olvasmányt a netről (ingyenes), minden info benne van!
2014. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!