Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire gáz olyan 2 havonta...

Mennyire gáz olyan 2 havonta néhány napig 'szüneteltetni' a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
21 kilót leadtam már. Az elején iszonyatosan szenvedtem, d e most már könnyen megy, hozzászoktam. Viszont az nekem nem megy, hogy veszek egy kicsi édességet, és néha eszek belőle. Így viszont azon a 2-3 napom elengedem magam (a legutolsó karácsonykor volt), és azt eszek, amit akarok. Lehet, hogy hízok olyan 0,5 kilót, de akkor a következő napokban jobban odafigyelek, és olyan 2 nap alatt le is megy. Ez így mennyire gáz?
2014. febr. 22. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán beleférhet, de nem szükséges. Ha már sikeresen megvontad a cukrot, akkor nincs értelme csalni. Jobb ez így a szervezetnek is. De ha mégis azzal áltatod magad, hogy egy két nap belefér, akkor próbálj meg olyanokkal csalni, amik lassan felszívódó szénhidrátot tartalmaznak, szóval akkor is kerüld a gyorsan felszívódót, és úgy nem lesz gond.
2014. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha lemegy és amúgyis simán visszatérsz a rendes kerékvágásba, akkor mi lenne benne a gáz? Nagyon kevesen olyanok, hogy sosem engedik el magukat, ez nem is baj.

Mondjuk én sose fogom vissza magam, napi szinten eszem édességet, de teljesen az étrendembe passzolót (most az, hogy kókusz helyett szezámot eszem, az akkora hatalmasat nem változtat úgyse, de még egy deka mazsola sem). Az ereszdelahajam engem nem tesz boldogabbá, sőt, de nem vagyunk egyformák.

2014. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hetente belefér 1-1 "bűnöző" nap amikor picit elengedi magát az ember.

Én rengeteget olvastam olvasok erről mert én is belekezdtem a fogyásba és most nem egy dolgot csinálok hanem egyes dolgokból ollózok össze magamnak dolgokat.

Persze a mozgás a legfontosabb ha fogyásról van szó, de azért az étrendre is oda kell figyelni leginkább a mennyiségre, meg arra hogy a károsabb dolgokból csak kisebb mértékkel vigyünk be, de semmit nem szabad teljesen elhagyni.

Na most ugye ha nem tudod a nassolásnál tartani a mértéket az baj, mert én sem tudtam évekig megállni de most megtanultam hogyan kell.

Bár nekem ez egyéni módszerem de én megcsináltam azt hogy ünnepek után egy picit sem ettem csokiból, cukorkából, semmi.

Így most igaz rövid idő alatt eljutottam oda hogy ha esetleg kapok csokit vagy valahogy hozzám kerül akkor maximum 2-3 kockát megeszek utána gyors berakom a fiókba még le is takarom hogy véletlen se kerüljön a szemem elé. És akkor nincs gond.

Nassolásnál lényeg a mérték és legyen csak heti egyszer.

De ha nagyon nassolni akarsz akkor inkább gyümölcsöt nassolj.

Sikerülni fog!

2014. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!