Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a felesleget a belső combomról?

Figyelt kérdés

Először is: tisztában vagyok vele, hogy nem lehet egyetlen célzott területről fogyni. Igazából vékony vagyok (167 cm, 49 kg), a belső combom mégis zsíros. Egy ideje (kb két hónapja mindössze) próbálok egészségesebben táplálkozni és heti ötször biciklizek 30-40 percet (tudom, nem túl sok, de jelenleg sajnos csak ennyit bírok), ment le a combomból is egy kicsi, de leginkább a felsőtestemről fogytam. Ha így folytatom tovább, lesz látványos eredménye?

Illetve elvileg az alapanyagcserémhez kb 1400 kcal szükséges bevitele szükséges egy nap folyamán, ennél kevesebbet egyek, vagy kb ennyit?


2014. márc. 6. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A bicaj jó, de a futás jobb! vagy bicaj közben próbálj felállni a bicajon és úgy tekerni. aztán tornázhatsz is, bár az inkább formásít és nem fogyaszt, de én inkább élek formás, izmos combbal mint két virslivel, amit combnak neveznek.

ez a kcal cucc elég tág fogalom, mert az az 1400 kcal lehet jó kajából és lehet szemétből is (muffin, csoki, cukor, meg ilyen marhaságok). Én inkább nagyobb hangsúlyt fektetnék az étel minőségére, persze a kcal határon belül

21/L

2014. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tkodit ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy nincs helyi fogyás, akkor mi a kérdés? A kalóriaszámlálást hanyagold, napi 5-6 rendes kaja, 2-3 g/ttkg fehérje, 2-3 ttkg szénhidrát, ~1 g/ttkg zsír, és mindezek jó forrásokból. Ez a lényeg.
2014. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak szeretném tudni, hogy jó úton haladok-e. A környezetemnek ugyanis nem nagyon tetszik amit csinálok, szerintük "fogyókúrázom" pedig nincs rá szükségem, beteg leszek, azonnal hagyjam abba blablabla, kicsit elbizonytalanítanak sajnos.

De akkor mozgok továbbra is és hanyagolom a szemét kaját! :)

2014. márc. 6. 21:11
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
Környezetet leszarni, kajabevitelre odafigyelni, a tevékenységet folytatni. Ennyit javasolhatok.
2014. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!