Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valamilyen jó gyakorlat...

Van valamilyen jó gyakorlat belső combra? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mielőtt kiakadna valaki:tudom,hogy nincs helyi fogyás,nem is arra gondoltam.Annyi az egész hogy heti 5x tornázok 1órát,mindenhol szépen elkezdtem megizmosodni,formálódni,viszont a belső combon még mindig nem az igazi,egyszerűen semmit sem akar változni,mintha egy tál puding lenne.

A válaszokat előre is köszi!



2013. dec. 10. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, akkor lábközelítő gép, ha neked a heti egy lábedzésen az alapgyakorlatok ennyire nem edzik meg.
2013. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam,hogy itthon elvégezhető gyakorlatok érdeklenének.

Suli után nincs időm eljárkálni.

Jillien Michels videóira szoktam tornázni,most a Banish Fat, Boost Metabolism-ot csinálom és utána még jógázok.

20N

2013. dec. 10. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, akkor ne haragudj, de ne csodálkozz, ezek messze nem adnak elég stimulációt jelentős izomnövekedéshez.


Lábra csinálj guggolást, kitörést, lehetőleg súlyzóval, osztott edzéstervvel eddzed meg a lábadat heti 1x, tömegnövelő étrend mellett. Ettől fog izmosodni. Ha emellett sem látsz változást azon a részén a combodnak, akkor kezdj el rajta gondolkodni, hogy vajon miért nem fejlődik.

2013. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem is a teljes izomzat a lényeg.Ott van,hogy olyan mint egy "puding".

Szép feszes lábakat akarok,de ehhez kell izom is.

Magában a tornában van guggolás,nem is kevés.

2013. dec. 10. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
SÚLYZÓS guggolás és kitörés legyen,ahogy ddrake is írta. A sima guggolás az lófütyi, attól ne várj semmit!
2013. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Szép feszes lábakat akarok,de ehhez kell izom is. "-kösz, hogy kioktatsz :)


Bizony, a lábadban vannak a legnagyobb izmok, azt nem tudod sima kis tornázgatással meg önmagában való guggolással kikészíteni. Vagy súllyal csináld, vagy legalább töltsd le a fegyencedzést és aszerint guggolj, valamint legyen étrended, mert enélkül nemigen fogod izmosítani a combodat.


A teljes izomzatot meg nem értem, mire mondtad, de ha már itt tartunk kell edzeni minden izmodat, a lábadban levő összes izmot pedig megmozgatják az alapgyakorlatok, mint a guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, hátrarúgás...Csak kellő intenzitás szükséges hozzá. No meg étrend, főleg étrend, a semmiből nem épül izom.

2013. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a semmiből nem lesz izom,egy szóval sem mondtam,hogy semmiből akarok,ami írtam nem kioktatásnak szántam,nem kéne magadra venned a dolgokat,és ahogy látod, gyakorlatokat kértem,nem lenne elég energiám egy teljes fegyencedzést végig csinálni azok mellett amiket most csinálok,amúgy ha a testem többi része megizmosodott(amit szintén leírtam)gondolhatod,hogy valamennyire csak hasznos amit csinálok,átmozgatja az egész testemet,csupán a belső combom nagyon nehezen formálható,régen karatéztam is,akkor is rendszeresen csináltunk lábsúlyokkal guggolásokat,de nem vállt be,úgyhogy valami más kéne.
2013. dec. 10. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Lábsúllyal? Ha a lábadon van a súly, akkor szerinted mégis hogy a rákban terhelné a combod guggoláskor?
2013. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

...mi lenne, ha teljesen átállnál fegyencedzésre vagy súlyzós edzésre? Ki mondta, hogy mellette kéne elvégezned?


"gyakorlatokat kértél" "valami más kéne" -le lettek írva a gyakorlatok, az is, hogy mit kéne csinálnod az effektívebb izmosítás érdekében, szóval nem értem, mi a probléma...

2013. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hanyatt fekszel,és mintha gyertáznál,és össze szét nyitogatod a lábad =D minnél nagyobb terpeszbe,
2014. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!