Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatok vannak,...

Milyen gyakorlatok vannak, amivel otthon, súlyok nélkül tudok edzeni?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja kezdtem el fekvőtámaszozni, hogy a strand időszakra nézzek már ki valahogy, érzem is a fejlődést, de már kezd könnyű lenni az edzés. Egy héten négyszer edzettem (hétfő-kedd-csütörtök-szombat)Kb ezeket csináltam egy edzés nap 3-4 szereres ismétléssel: normál fekvőből 80, szűkítettből 50, + még háromfajta hasprést is nyomtam mindegyik fajtából 60-70-et. Persze az elején kevesebb számokkal kezdtem. Lábra külön edzést nem végeztem, mert elég sűrűn biciklizek + egy héten ötször van tesióránk és egy elég kemény tesitanárt kaptunk.


Na szóval milyen gyakorlatok vannak még amikkel otthon tudok erősíteni? Tolódzkodás és húzódzkodás sajnos nem kivitelezhető. Ja és még van kettő 5kg-os súlyzóm, esetleg azokkal is tudok valamit kezdeni, bár nem valami nehéz :D

17/F


2014. márc. 15. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress rá a Fegyencedzés c. könyvre!
2014. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

oké köszi

hallottam már erről a könyvről, de most le is töltöttem pdf formátumban

2014. márc. 16. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!