Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy fekete öv...

Mennyibe kerül egy fekete öv vizsga letétele? (mindegy, hogy milyen stílusban)

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
összességében a legtöbb spotnál ez egy 15-30 év ami alatt végig kell a sportra költened tehát sacc 30-35millió. egyèpként meg pár ezer ft amit a vizsgabisztosoknak ki kell perkálni.
2014. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem h az előzményeket nem nézve...csak a fekete öv vizsgát nézve. De azért köszi
2014. márc. 18. 09:00
 3/8 anonim válasza:

Ezt a 30milliòt honnam vetted? Egy átlagos havidíj 10k/hó. Ìgy 30 èvre is csak 3millió lenne. De pl ju jitsut ELÈLETBEN 6èv alatt megcsinálhatod első danig, ha èvente vizsgázol, de gyakorlatban kb 10 èv.

Kèrdező, szerintem ugyanannyi a vizsgadìj mint a többi fokozatra.

2014. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én azt is számoltam, hogy egy sportolónak eleve több kaja kell a kaja pedig minden sport legköltségesebb része.
2014. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És az igaz h a wing tsunban egy mesterfokozatnak milliós ára van?

Ha igaz akkor miért tér el így a japán harcművészetek vizsgaáraitól?

2014. márc. 18. 12:00
 6/8 anonim válasza:
hát azért leirhatnad a stilust .d
2014. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet, hogy igaz, és akkor az amiatt lehet, mert h hatalmas gy pénzlehúzás (ha annyiba kerül). Nálunk (ninjutsu) az 1. danos vizsga az 10.00 Jen, ami jelen állás szerint kb. 23.000 Ft (mivel Japánnak fizeted, ezért van jen-ben), a második dan 20.000 és ez megy felfele (egy ideig). A kyu-s vizsgák ingyenesek.
2014. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Orfeus ***** válasza:

Máday féle Wing Tsunban 4 éve kereken 1200 euró volt plussz a tábor. Akkor kaptad meg a Si-Hing megnevezést az első mesterfokozattal.


A japán stílusokba 20-100k ágtól és a vizsgáztatótól függ. Mert ha egy 4-5 danos Magyar vizsgáztat olcsóbb mint ha egy 8-9 danos 150 éves japán mester vizsgáztatna ami drágább ugye de hatalmas megtiszteltetés is.

2014. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!